Szkolenia, Wieści z firm

Zaproszenie na spotkanie – przyszłość zawodu księgowego, wycena usług księgowych, 29 marca

W imieniu „Zespołu dobrych praktyk” powołanego przez Oddział Wielkopolski w Poznaniu Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, serdecznie zapraszamy wszystkich członków na spotkanie w dniu 29 marca o godz. 15:00 w siedzibie oddziału w Poznaniu, przy ul. Ziębickiej 18.

W ramach spotkania odbędą się dwa panele tematyczne:

1) przyszłość zawodu księgowego – w ramach dyskusji pragniemy uzyskać od Państwa opinię, dot. rozpoczęcia przez Ministerstwo Finansów prekonsultacji uregulowania zawodu księgowego,

2) wycena usług księgowych – we wspólnej dyskusji z Państwem podzielimy się wiedzą, dot. praktyki wyceny usług księgowych, stosowanych w innych biurach rachunkowych na terenie całego kraju.

Moderatorem panelu będzie Sylwia Rzepka, dyplomowany księgowy SKwP, sekretarz Komisji Biur Rachunkowych SKwP.

Po zakończonym panelu dyskusyjnym, o godz. 17:00 odbędzie się odczyt w ramach Klubu Biur Rachunkowych – szczegółowe informacje z tym związane otrzymają Państwo w osobnej wiadomości. Odczyt będzie przeprowadzony w formie online, jednakże w całym wydarzeniu będą mogli Państwo uczestniczyć wspólnie z nami. W tym celu zostanie przygotowana dla Państwa sala z dużym ekranem.

W celach organizacyjnych, bardzo prosimy o potwierdzenie chęci wzięcia udziału w wydarzeniu poprzez poniższy formularz rejestracyjny:


Przyszłość zawodu księgowego, wycena usług księgowych