ABC CZEPCZYŃSKI Sp. z o.o. Spółka komandytowa
ul. Wigury 20,
64-400 Międzychód
tel: +48 95 748 99 00
email: abc@abc-czepczynski.pl
ABC Czepczyński to firma rodzinna, która od 1997 roku świadczy usługi spedycji w europejskim transporcie drogowym. Wyróżnia nas zaawansowany poziom technologiczny i autorski system kontroli SafeCargo, gwarantujący bezpieczeństwo na całej trasie przewozu od przyjęcia ładunku po dostarczenie go do miejsca przeznaczenia. Naszą misją jest świadczenie najwyższej jakości usług gwarantujących bezpieczeństwo przewożonych towarów oraz ciągły rozwój technologiczny.   
 ad rem Kancelaria biegłego rewidenta i doradcy podatkowego R.Andrzejewski 
  agriKomp Polska Sp. z o.o.
ul. Daszyńskiego 17                                        
63-500 Ostrzeszów
tel. 693 199 951
e-mail: info@agrikomp.pl
witryna: www.agrikomp.pl
agriKomp Polska to DORADZTWO -PROJEKTOWANIE- REALIZACJA- SERWIS w jednym miejscu.
Biogazownie, biometanownie na każdy rodzaj substratów. Zajmujemy się kompleksowym przygotowywaniem inwestycji, począwszy od niezbędnych pozwoleń administracyjnych poprzez proces pozyskania finansowania/dofinansowania na budowie oraz serwisie skończywszy. Mamy największe doświadczenie na rynku w zakresie projektów od 75 kW do 1 MW – ponad 22 zrealizowanych inwestycji. Oferujemy również modernizację już funkcjonujących biogazowni.
 Agromarket Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Jaryszki 4,
62-023 Gądki
NIP: 7820024055
www.agromarket.pl
mail: jaryszki@agromarket.pl
tel: 616639601
AGROMARKET Sp. z o.o. sp. k. jest firmą handlową w branży maszyn rolniczych i części zamiennych działającą od przeszło 30 lat. W chwili obecnej posiadamy oddziały w Żninie, Kutnie, Wągrowcu oraz Zamościu. Można się także kontaktować z licznymi przedstawicielami handlowymi, pracującymi w terenie. Specjalizujemy się w sprzedaży ciągników rolniczych i kombajnów zbożowych koncernu DEUTZ-FAHR oraz maszyn rolniczych uznanych producentów z kraju i zagranicy m.in. JCB, ISEKI, KVERNELAND, HARDI, KONGSKILDE, SAMASZ, PRONAR, UNIA, METALTECH, AGRO-MASZ i wielu innych. Ponadto prowadzimy dystrybucję części zamiennych i akcesoriów do większości maszyn rolniczych. Zapewniamy kompleksową obsługę posprzedażną zakupionych u nas ciągników i maszyn, zarówno w okresie trwania gwarancji jak i po jej zakończeniu. Klientom zapewniamy dostawę maszyn na miejsce.
 AGRO-DZIAŁPOL Sp. z o.o. 
 AL.-KO Technology Polska Sp. z o.o.
Wysogotowo ul. Bukowska 10
62-061 Przeźmierowo
tel.: +48 61 8163966
e-mail: technikapojazdowa@alko-tech.com
www.alko-tech.com/pl
AL-KO Technology Polska jest oddziałem DexKo Global, powstałej w wyniku połączenia firm Dexter (USA) i AL-KO (Niemcy). DexKo Global jest jednym z wiodących na świecie producentów wysokiej jakości technologii podwozi i układów jezdnych do przyczep i pojazdów użytkowych i kempingowych. Przedsiębiorstwo obejmuje 17 marek: AL-KO, Aguti, Bankside Patterson, Bradley, Brink, CBE, cmtrailer parts, De Haan, E&P Hydraulics, Fluid-Press, G&S Chassis, Hume, Nordelettronica, Preston Chassis, SAFIM, SAWIKO i Winterhoff.
 AMWIN INWEST Sp. z o.o.
ul. Kaliska 1D, 62-300 Września
tel.  61 436 73 13
email  amwin@amwin.pl
www.amwin.pl
Jesteśmy generalnym wykonawcą – projektujemy i budujemy: magazyny, hale produkcyjne, obiekty przemysłowe, handlowe i biurowce. Zajmujemy się kompleksowo obsługą inwestycji budowlanych, od wsparcia przy wyborze i badaniu nieruchomości gruntowej, przez stworzenie koncepcji architektonicznej, projektu budowlanego, uzyskanie niezbędnych pozwoleń, aż po realizację budowy od A do Z i oddanie obiektu do użytkowania. Szukamy optymalnych rozwiązań dla konkretnego biznesu i robimy to z sukcesem od 28 lat.
 ANDRE ABRASIVE ARTICLES Spółka z o.o.  Sp.k. 
 AQUANET LABORATORIUM Sp. z o.o.
ul. Dolna Wilda 126, 61-492 Poznań
Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego 
NIP PL 783 16 98 679,
BDO 000221258,
REGON 302402124, 
KRS nr 0000470208, 
tel.: 61 8 359 352,
e-mail.: labo@aquanet-laboratorium.pl
W Aquanet Laboratorium zespół specjalistów wykonuje badania fizykochemiczne, organoleptyczne i mikrobiologiczne m.in.: wody do picia, żywności oraz próbek z obszaru ochrony środowiska (wód podziemnych i powierzchniowych, ścieków, osadów, odpadów, gleb). Oferujemy też certyfikowane pobory na terenie całej Polski oraz usługi z zakresu konsultingu środowiskowego i badania środowiska pracy.   Laboratorium działa zgodnie z normą PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02 i ma Certyfikat Akredytacji PCA nr AB 700.
 ASTURIA NWM Sp. z o.o. 
 AUTOSTRADA WIELKOPOLSKA S.A.
ul. Stanisława Zwierzchowskiego 1, 61-248 Poznań.
T: +48 61 655 30 50
Autostrada Wielkopolska S.A. i Autostrada Wielkopolska II S.A. to spółki koncesyjne odpowiedzialne za budowę i utrzymanie autostrady A2 od Świecka do Konina. Jesteśmy częścią Transeuropejskiej Sieci Transportowej (TEN-T), jednym z kluczowych połączeń między Europą Zachodnią i Środkową oraz strategicznym dla Polski korytarzem transportowym na linii Warszawa – Berlin.
Zapewniamy szybkie i bezpieczne połączenie drogowe, wyznaczamy nowe kierunki w rozwoju autostrad, bezpieczeństwa ruchu drogowego i infrastruktury przyjaznej środowisku. Oferujemy więcej niż tylko bezkolizyjny przejazd. Zapewniamy wielowymiarową usługę autostradową, o którą dbamy z najwyższą starannością. W trosce o bezpieczeństwo i komfort podróży na każdym kilometrze.
 Avanti H.A. Żołądkowscy Sp.j
Stary Rynek 76, 61-772 Poznań
Tel. (61) 8 52 32 85
Tel. 601-646-581
NIP 778 00 20 498
spaghetteria@avanti.poznan.pl
avanti@avanti.poznan.pl
www.facebook.com/avanti.spaghetteria
www.instagram.com/avanti_spaghetteria
www.avanti.poznan.pl
AVANTI H.A. Żołądkowscy Spółka jawna jest rodzinną firmą gastronomiczną z 33-letnią tradycją. Specjalizujemy się w daniach kuchni włoskiej. Naszym sztandarowym lokalem od początku istnienia firmy jest Spaghetteria Avanti na Starym Rynku 76 w Poznaniu. W roku 2023 otworzyliśmy Pizzerię i Spaghetterię AVANTI na ul. Św. Marcin 63 w Poznaniu.
 AWAL Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o.
ul. Nizinna 3
61 – 424 Poznań
tel. 501 604 402
e-mail  biuro@awal.poznan.pl
www.awal.poznan.pl
AWAL Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o. od 2007 roku świadczy usługi w zakresie badania sprawozdań finansowych, doradztwa podatkowego, prowadzenia ksiąg podatkowych i pełnej obsługi księgowej, nadzoru nad prowadzeniem ksiąg oraz sporządzania sprawozdań finansowych. Oferujemy także obsługę kadrowo – płacową, dostosowaną do specyfiki każdego podmiotu. We współpracy z klientami staramy się zawsze znaleźć najlepsze, zgodne z przepisami i korzystne finansowo rozwiązania problemów wynikających z prowadzonej przez nich działalności.
 B2B – Europe.pl Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Zwierzchowskiego 5
61-248 Poznań
tel +48 61 653 25 60
e-mail: info@b2b-europe.pl
www.b2b-europe.pl
Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji części i podzespołów do maszyn produkcyjnych. Nasze produkty, takie jak rolki transportowe, listwy rolkowe i komponenty maszyn, są niezbędne do utrzymania sprawnego funkcjonowania procesów produkcyjnych. Działamy również w obszarze optymalizacji efektywności procesów, pomagając naszym klientom osiągnąć maksymalną wydajność. Wszystkie nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością i trwałością, co przekłada się na niskie koszty pracy maszyn.
 BEST NET Sp. z o.o. 
 BETMOR Sp. z o.o. 
 Beyond.pl Sp.z o.o.
ul. A. Kręglewskiego 11
61-248 Poznań
tel. +48 61 667 48 90
email: biuro@beyond.pl
www.beyond.pl
Ambicją Beyond.pl jest zostanie najbardziej zaufanym i szanowanym dostawcą usług data center, chmury i Managed Services w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej.
Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa i ciągłości dostępu do danych. Jesteśmy właścicielem i operatorem centrów danych zlokalizowanych strategicznie w centrum Polski – Poznaniu. Data Center 2, zlokalizowane na terenie 42 MW kampusu, jest w 100% zasilane zieloną energią oraz uważane za jedno z najbezpieczniejszych i najbardziej energooszczędnych obiektów w UE.
Ponad 110 pracowników Beyond.pl codziennie wspiera klientów w realizacji zrównoważonej transformacji cyfrowej.
 BHP KONSULTING Ligia Muszyńska 
 BILBO Sp. z o.o.
ul. Gnieźnieńska 8
62-006 Janikowo
tel.  61 815 06 16
email: biuro@bramyoknadrzwi.pl
www.bramyoknadrzwi.pl
Zajmujemy się sprzedażą bram, okien, drzwi, napędów do bram, systemów ogrodzeniowych, a także wielu innych produktów potrzebnych do wykończenia budowy różnorodnych obiektów (także pasywnych, czy energooszczędnych). Współpracujemy z producentami sprawdzonymi, których marka i renoma zdobyte zostały poprzez wysoką jakość usług. We wszystkich naszych punktach sprzedaży, mogą Państwo skonsultować zakupy z grupą wykwalifikowanych doradców. Oferujemy produkty w konkurencyjnych cenach i gwarantujemy fachowy montaż oraz serwis!
 Biuro Kooperacja 
 Biuro Rachunkowe PARTNER Arleta Pawlak 
 Biuro Rachunkowe PERFEKT 
 Biuro Rachunkowe W-Z Zofia Walendowska 
 Centralna Agencja Rozliczeń Sp. z o.o. 
 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Poznaniu 
 Centrum Medyczne HCP Sp. z o.o. 
 Chaber i Chaber Biuro Doradztwa Gospodarczego 
 Charlie works Sp. z o.o. 
 CICHOWLAS POLSKIE WARZYWA Jędrzej Cichowlas
Staniszewo 2
63-000 Środa Wielkopolska
NIP:7861604766
www.polskiewarzywa.com.pl
Cichowlas Polskie Warzywa – jesteśmy polskim producentem i dystrybutorem warzyw powstałym w 2007 r. na bazie rodzinnego gospodarstwa rolnego, które nadal jest jednym z naszych dostawców. Od początku działalności skutecznie inwestujemy w nowoczesne maszyny, jak również w szkolenie pracowników, dzięki czemu możemy sprostać rosnącym wymaganiom odbiorców i aktualnym normom. Wspólnie z dostawcami oraz pracownikami angażujemy się na rzecz zrównoważonego rozwoju upraw, co pozwala nam dostarczać wysokiej jakości żywność. Nasza oferta skupia się głównie na warzywach sezonowych, pochodzących z lokalnych upraw.
 CIEPŁOWNIK EKOINWESTYCJE Sp. z o.o. sp.k.
ul. Grunwaldzka 475
62-064 Plewiska
Tel. 616517499
Email biuro@cieplownik.pl
www.cieplownik.pl
Ciepłownik Ekoinwestycje od ponad 29 lat specjalizuje się w dziedzinie budownictwa,  ciepłownictwa,  gazownictwa,  wentylacji,  klimatyzacji,  a także w zakresie źródeł energii odnawialnej. Zajmuje się kompleksową realizacją inwestycji budowlanych przede wszystkim dla podmiotów publicznych – jednostek samorządu terytorialnego oraz wojska. Prowadzi również działalność deweloperską na terenie Wielkopolski. Firma stosuje materiały najwyższej jakości, które dają gwarancje niezawodnego działania.
 CM Audit Spółka z o.o. 
 COOLIOZUM Magdalena Kabzińska 
 Collegium Da Vinci
ul. gen. T. Kutrzeby 10
61-719 Poznań
tel. 61 27 11 000
email: info@cdv.pl
https://cdv.pl/
Collegium Da Vinci w Poznaniu to Uczelnia Ludzi Ciekawych – jedna z najstarszych niepublicznych uczelni w Wielkopolsce.
Od ponad 25 lat dbamy, by proponowane przez nas kierunki były zgodne z zapotrzebowaniem rynku, a programy studiów powstawały we współpracy z pracodawcami i partnerami biznesowymi. W Collegium Da Vinci w ramach codziennych zajęć uczymy realnych umiejętności zawodowych oraz kompetencji ułatwiających pracę w zmiennym środowisku biznesowym.
 COMSAT HQ  Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Nagietkowa 1
60-175 Poznań
tel: 61 867 71 00
www.comsat.pl
Jesteśmy polską firmą rodzinną, która może pochwalić się przeszło 30 letnią historią produkowania i wdrażania produktów w branży TV-SAT. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dostępu telewizji naziemnej i satelitarnej w budynkach wielorodzinnych, również w systemie FTTH.
 CONPERIO Sp. z o.o.
ul. Wolińska 19
64-100 Leszno
Infolinia:
+48 801 003 036
Email: Conperio@conperio.pl
www.conperio.pl
Conperio to największa i najbardziej doświadczona w problematyce absencji chorobowej firma konsultingowa na polskim rynku. Conperio zajmuje się audytem, doradztwem i kompleksowym zarządzaniem problemem absencji chorobowej. Działamy na terenie całego kraju, wspierając pracodawców w organizowaniu procesu zarządzania absencją chorobową
 CORRECT Biuro Sp. z o.o. 
 DiO – outsourcing spółka z o.o. Sp.K.
ul. Barzyńskiego 4 A,
60-866 Poznań
tel.  61 848 15 14
E-mail: kontakt@dio-outsourcing.pl
www.dio-outsourcing.pl
DiO jest biurem rachunkowym działającym na rynku od 1992 r. Oferujemy kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych w zakresie księgowości, kadr i płac oraz doradztwa podatkowego. Staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów. Świadczymy usługi na rzecz podmiotów z udziałem polskiego, jak i zagranicznego kapitału. W gronie naszych klientów znajdują się spółki oraz osoby fizyczne, w tym także przedsiębiorcy.
 DBL Poznań Wynajem Odzieży Roboczej Sp. z o.o.
ul. Św. Wincentego 12,
61-003 Poznań
DBL Poznań Wynajem Odzieży Roboczej Sp. z o.o.
Oddział Siemianowice Śląskie
ul. Rozwojowa 23
41-103 Siemianowice Śląskie
DBL Wynajem Odzieży Roboczej Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 99
84-230 Rumia
tel. 61 65 70 910
zapytania@dbl.pl
sekretariat@dbl.pl
strona www: https://dbl.pl/
Poza wspólną nazwą partnerów z Niemiec i Polski, grupę DBL łączy idea, aby poprzez swoją regionalną strukturę dopasować się do indywidualnych potrzeb Klienta. Miernikiem naszego sukcesu jest możliwość bezpośredniego kontaktu z Klientem, niezależnie od jego położenia geograficznego na terenie całej Polski, dzięki ogólnopolskiej lokalizacji DBL.
Spółki grupy DBL, oprócz wspólnego logo w postaci czerwonego guzika, łączy jednorodna, zunifikowana i wzajemnie uzupełniająca się polityka standardów obsługi Klienta nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach europejskich (Niemcy, Austria, Francja, Dania). Pozwala nam to na zachowanie jednorodnych norm obsługi Klientów na rynku lokalnym, jak również międzynarodowym.
Bogata oferta produktów DBL począwszy od mat wejściowych, poprzez setki modeli odzieży roboczej, a skończywszy na kilkudziesięciu rodzajach odzieży ochronnej pozwala sprostać indywidualnym potrzebom naszych Klientów.
 DELTA INWEST Techniki Instalacyjno-Budowlane 
DOBROWOLSKI  Sp. z o.o.
ul. Obrońców Warszawy 26a, 67-400 Wschowa, tel. +48 65 540 36 14  Email: mail@dobrowolski.com.pl www.dobrowolski.com.pl
Dobrowolski Sp. z o.o. jest producentem samochodów specjalnych dedykowanych dla lotnisk, firm komunalnych, drogownictwa, budownictwa oraz wojska. Firma produkuje oraz posiada w swojej ofercie cysterny ciśnieniowe oraz ADR, posypywarko – solarki, pługi odśnieżne oraz oczyszczarki lotniskowe. Jest również wyłącznym dystrybutorem firmy RSP GmbH w Polsce, która produkuje koparki ssące. Posiadamy duże doświadczenie w sprzedaży eksportowej. Nasze urządzenia trafiają do klientów zagranicznych, w takich krajach jak: Niemcy, Czechy, Słowacja, Litwa, Łotwa, Rumunia, Estonia czy Ukraina.
 
 DOMARANT  Maciej Szumski 
 Doradztwo Gospodarcze PMC Sp. z o.o.
Ul. Kościańska 7,
60-112 Poznań,
Tel. +48 61 839 90 24 pmc@dgpmc.pl,
www.dgpmc.pl
Doradztwo Gospodarcze PMC jest firmą doradczą działająca na rynku od 2008 roku. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu i rozliczaniu funduszy unijnych dla przedsiębiorstw o jednostek publicznych, oraz doradztwem w obszarze systemów zarządzania w organizacjach (ISO, BRC, IFS, FSSC, AQAP, RODO itp.). Organizujemy i prowadzimy szkolenia w obszarze zarządzania organizacjami.
 DPMSOLID LIMITED Sp. K. 
 Dr Krystian Ziemski & Partners Kancelaria Prawna spółka komandytowa
ul. Strusia 10, 60-711 Poznań
tel.: +48 61 866-26-28
fax: +48 61 865-82-56
e-mail: ziemski@ziemski.com.pl
www.ziemski.com.pl
Kancelarię Prawną Dr Krystian Ziemski & Partners w Poznaniu tworzy zespół kilkudziesięciu prawników świadczących specjalistyczne usługi na rzecz przedsiębiorców oraz samorządów. Nasze ponad 30-letnie doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych oraz liczne sukcesy w postępowaniach sądowych sprawiają, że podejmujemy się najtrudniejszych i nietypowych spraw. Wiemy, że powodzenie w biznesie zależy od szybkich i przemyślanych decyzji, dlatego skutecznie pomożemy Ci w ich podejmowaniu i wdrażaniu.
 DUNI EFF Sp. z o.o.
ul. Królowej Jadwigi 43
61-872 Poznań
tel.: 61 65 60 700
email: Reception.EFF@duni.com
effglobal.com
Duni EFF (European Finance Function) jest częścią Duni Group (https://www.duni.com/en/about-us/), które w 2005 roku założyło centrum usług wspólnych (SSC) w Poznaniu. Od 2011 roku firma działa również w sektorze Business Process.
Obecnie zatrudniamy około 120 pracowników, którzy posługują się co najmniej 15 różnymi językami. Pracownicy EFF są specjalistami w dziedzinie księgowości, doskonalenia procesów, zarządzania projektami i IT.
EFF wypełnia lukę pomiędzy tradycyjnymi lokalnymi księgowymi a dużymi dostawcami usług outsourcingowych. Wspieramy naszych klientów w przetwarzaniu, szkoleniu, rozwiązywaniu problemów, usprawnianiu procesów, księgowości, raportowaniu VAT, doradztwie i nie tylko. Typowym klientem EFF jest średniej wielkości firma prowadząca działalność międzynarodową.
W EFF wiemy, że wymagania dotyczące księgowości, księgowych i powiązanych procesów ulegają szybkim zmianom, a tempo tych zmian będzie w przyszłości tylko rosnąć. Ludzie i organizacje muszą się do tego szybko dostosować. Osoby pracujące w tej sferze muszą rozwijać swoją wiedzę techniczną, a także dodawać więcej wartości poprzez ludzkie cechy, takie jak mądrość, intuicja, empatia i osąd. Jesteśmy na to gotowi i możemy pomóc naszym klientom i partnerom biznesowym dostosować się, rozwijać i wygrywać teraz i w przyszłości.
 ECDF DOTACJE Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Kobylińska 3
61-424 Poznań
tel. 61 226 13 40
email: dotacje@ecdf.pl
www.ecdf.pl
ECDF Dotacje to zespół doświadczonych ekspertów, którzy z pasją zajmują się pozyskiwaniem i rozliczaniem dotacji na terenie całej Polski. Umożliwiamy przedsiębiorcom realizację biznesowych planów i marzeń. Wspieramy Klientów w obszarze pozyskiwania i rozliczania dotacji już od 20 lat. Posiadamy doświadczenie w pozyskiwaniu i rozliczaniu projektów inwestycyjnych, badawczo-rozwojowych, ekologicznych, promujących produkty na rynkach zagranicznych oraz z zakresu cyfryzacji i robotyzacji.
 Działpol Sp. z o.o. 
 ELEPAZ Sp. z o.o.
ul. Kopanina 54/56
60-105 Poznań
telefon: +48 509 052 354
e-mail: pawel.zygmunt@elepaz.pl
www.elepaz.pl
Firma działająca od 2004 roku. Głównym obszarem działalności jest realizacja oraz serwis instalacji elektrycznych i sanitarnych w obiektach przemysłowych.
 EL-CAB Sp. z o.o.
ul. Obornicka 37, Bolechowo-Osiedle
62-005 Owińska
E-mail: biuro@el-cab.com.pl
www.el-cab.com.pl
Tel. +48 61 8118 600
El-Cab Sp. z o.o. to wiodący producent wiązek elektrycznych, szaf sterowniczych oraz modułów sterowania elektrycznego do autobusów, pojazdów szynowych, maszyn budowlanych, jachtów i urządzeń medycznych. Firma działa z powodzeniem od 1996 r., zarówno w Polsce, jak i na międzynarodowych rynkach. Od 2021 r. jest częścią amerykańskiej Grupy Amphenol.
El-Cab działa zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi oraz zasadami zrównoważonego rozwoju i jako duże przedsiębiorstwo jest znaczącym pracodawcą na lokalnym rynku.
 EL-SERVICE Sp. z o.o. 
 ENVITECH Sp. z o.o.
ul. Mikołaja Kopernika 17 lok.23,
59-300 Lubin
Tel. +48 669-597-765;
+48 511-131-934;
email: biuro@envitech.net.pl
www.envitech.net.pl
Envitech jest firmą, która koncentruje w jednym miejscu szeroko rozumiane usługi środowiskowe i gospodarki odpadowej. Odbieramy i zagospodarowujemy  odpady, niszczymy dokumentację z wymogami tajności, obsługujemy system BDO w imieniu klienta, prowadzimy audyty środowiskowe (także w formule due diligence), opracowujemy wnioski na potrzeby uzyskania stosownych decyzji administracyjnych /środowiskowych.
Swoje działanie spółka  opiera o doświadczenie, wiedzę, jakość i sprawdzonych kooperantów, co pozwala nie tylko na zaoferowanie szerokiego wachlarza usług, ale też wykonanie tych usług w najwyższym standardzie.
 EQUITY Lidia Czub 
 Excellent Expo Sp. z o.o. 
 EVER Sp. z o.o.
ul. Wołczyńska 19
60-003 Poznań
Tel. 61 6500 400
Email: ups@ever.eu
www.ever.eu
EVER to polski producent rozwiązań zasilania gwarantowanego. Spółka działa na rynku od 1991 roku. W ofercie firmy znajdują się zasilacze UPS, tandemy (UPS i agregat prądotwórczy), a także listwy antyprzepięciowe i filtrujące. Dopełnienie portfolio stanowią   certyfikowane zasilacze UZS do napędów bram ppoż. oraz rejestratory monitorujące warunki środowiska (temperatura, wilgotność). EVER świadczy także profesjonalne usługi z zakresu serwisowania rozwiązań zasilania gwarantowanego marki własnej oraz innych producentów.  
 FAMOT Pleszew Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 7,
63-300 Pleszew
tel.  62 742 80 00
email:  polska@dmgmori.com
www.pl.dmgmori.com
FAMOT jest jedną z najnowocześniejszych i najszybciej rozwijających się firm należącą do grupy DMG MORI. Pleszewska fabryka jest przykładem kompleksowej produkcji innowacyjnych obrabiarek sterowanych numerycznie w większości zaprojektowanych we własnym Dziale Konstrukcji. Wachlarz produktów, które powstają w FAMOT, jest stale poszerzany. Obecnie FAMOT może produkować rocznie około 2 000 sztuk obrabiarek, a także 3 000 komponentów mechanicznych, 2 000 zespołów montażowych, 3 000 zespołów wrzecion frezarkowych i wrzecienników tokarkowych oraz setki innych części maszyn potrzebnych do produkcji własnej, oraz w grupie DMG MORI. Około 90% trafia na eksport, głównie do krajów Unii Europejskiej.
Obecnie FAMOT zatrudnia blisko 800 pracowników.
 FERRODO COMPUTER Sp. z o.o.
62-002 Złotniki, ul. Czołgowa 4, NIP 781-00-22-416 KRS 0000108140
 
Telefon: +48616794900
www.ferrodo.pl
Spółka Ferrodo Computer powstała w 1992 roku. Główna siedziba firmy mieści się w Złotnikach koło Poznania, a dzięki rozwiniętej sieci Partnerów świadczy usługi w całej Polsce. Firma zapewnia kompleksową obsługę informatyczną przedsiębiorstw. Ferrodo Computer tworzy i wdraża rozwiązania wspomagające zarządzanie w przedsiębiorstwach handlowych, produkcyjnych i usługowych. Ponadto oferuje wysokiej jakości sprzęt komputerowy i usługi serwisowe, oraz organizuje liczne szkolenia dla swoich Klientów. Firma zatrudnia wysokiej klasy specjalistów pracujących w dziale wdrożeń oprogramowania, handlowym, obsługi klienta, serwisu, marketingu oraz księgowości. Mocno rozwinięta sieć firm współpracujących z Ferrodo Computer sprawia, że zacieśniająca się przez lata współpracy więź – pozwala na działania blisko Klienta. Od 1993 roku firma jest autoryzowanym partnerem firmy DELL. Na każdym etapie działania zarządzania, przez produkcję sprzedaży najważniejszym naszym zadaniem stojącym przed firmą jest zaspokojenie potrzeb Klienta, dlatego w roku 2001, wdrożyła System Zarządzania Jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2001. Ferrodo Computer jest także wieloletnim certyfikowanym partnerem Microsoft.
 FILIPOWSKI I WSPÓLNICY Spółka Komandytowa
ul. Tylne Chwaliszewo 25
61-103 Poznań
 
tel. 61 866 60 83 lub 507 288 492
e-mail: biuro@filipowski.com.pl
https://filipowski.com.pl/
Zajmujemy się profesjonalną obsługą prawną przedsiębiorców zarówno w kraju jak i za granicą. Posiadamy bogate doświadczenie oraz wieloletnią praktykę. Wyróżniamy się nieszablonowym podejściem i kreatywnością w działaniu oraz stawiamy na wysoki poziom relacji z Klientem. Specjalizujemy się w wielu dziedzinach prawa.
 Firma Handlowa Krzysztof Nadstaga 
 Fundacja Budzimy Uśpione Umysły 
 Fundacja Edukacji Prawnej 
 Galeria Smaków Piotr Tomaszewski 
 GAWROŃSKI Sp. z o.o. 
 Green Parking Polska Sp. z o.o.
Ul. Głuchowska 26A
60-101 Poznań
Tel. 61 662 43 22
Email: biuro@greenparking.pl
www.greenparking.pl
Green Parking Polska Sp. z o.o. od ponad 20 lat rozwija się w zakresie logistyki parkingowej. Budujemy, wyposażamy i zarządzamy parkingami na terenie całej Polski.
Wykonujemy koncepcje Stref Płatnego Parkowania wraz z ich wdrożeniem.
Posiadamy nowoczesne Centrum Sterowania parkingami, jesteśmy dostępni dla naszych klientów 24/7.
 GRUPA PROFESJA Sp. z o.o. 
 GRUPA PROGRES
Oddział Poznań
ul. Gwarna 5/2a
61-702 Poznań
T: +48 (61) 424 33 69
@: poznan@grupaprogres.pl
www.grupaprogres.pl
Grupa Progres to holding z polskim kapitałem, który wspiera firmy na terenie całej Polski, oferując nowoczesne usługi HR. Specjalizujemy się w pracy tymczasowej, outsourcingu, rekrutacjach stałych, doradztwie biznesowym i szkoleniach oraz w optymalizacji procesów HR-owych. Mamy ponad 20 oddziałów na terenie Polski. Od 2002 roku zaufało nam ponad 1500 firm. Rocznie zatrudniamy 20 tys. pracowników. Skupiamy się na wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań, dopasowanych do aktualnych wyzwań rynku pracy.
 GSK SERVICES Spółka z o.o.
ul. Grunwaldzka 189,
60-322 Poznań
Tel. +48 61 860 1000
https://pl.gsk.com/pl-pl/
Jesteśmy globalną firmą biofarmaceutyczną, której celem jest łączenie nauki, technologii i umiejętności, aby razem pokonywać choroby. Posiadamy szerokie portfolio szczepionek i specjalistycznych leków, stosowanych w czterech głównych obszarach terapeutycznych: chorobach zakaźnych, onkologii, HIV oraz immunologii. Zatrudniamy w Polsce ponad 2000 pracowników w 6 globalnych centrach zlokalizowanych w Poznaniu i Warszawie. Więcej informacji o firmie znajduje się na stronie pl.gsk.com.
 H. CEGIELSKI – POZNAŃ S.A.
Ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 223/229
61-485 Poznań
Tel. 61 831 15 65
E-mail: hcp@hcp.eu
www.hcp.eu
H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. (HCP) to firma z ponad 175-letnią tradycją, założona przez Hipolita Cegielskiego w 1846 r. Na przestrzeni lat dynamicznie rozwijała swoją produkcję, rozszerzając ofertę i możliwości produkcyjne o nowe gałęzie przemysłu. Dzisiaj HCP to marka rozpoznawalna na całym świecie, czerpiąca ze swojego dziedzictwa i historii, z dumą reprezentująca bogaty park maszynowy, infrastrukturę, które zapewniają realizację dużych i skomplikowanych projektów w obrębie konstrukcji stalowych, takich jak elementy dźwigowe, elementy do maszyn, offshore. HCP zapewnia klientom również szeroki zakres obróbki mechanicznej oraz cieplno-chemicznej i kół zębatych, jak również realizuje usługi spawania, śrutowania, malowania. Spółka jest również producentem dmuchaw promieniowych z powodzeniem wykorzystywanych m.in. w oczyszczalniach ścieków, energetyce, przemyśle chemicznym. W swojej ofercie posiada również usługi serwisowe dla silników na statkach jak i dmuchaw promieniowych, które realizuje na całym świecie.
 H.Cegielski – Fabryka Pojazdów Szynowych Sp. z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956 r., 223/229,
61 – 485 Poznań |
Dane kontaktowe: +48 61 307 8000, Email: sekretariat@fpspoznan.pl, www.fpspoznan.pl
H. Cegielski – Fabryka Pojazdów Szynowych Sp. z o.o. posiada długoletnie doświadczenie i bogatą wiedzę w zakresie konstruowania oraz produkcji pojazdów szynowych. Ponadto jest jedynym polskim wykonawcą i dostawcą wagonów pasażerskich w pełni zgodnych ze standardem TSI stosowanym
w Unii Europejskiej.
Podczas produkcji spółka wykorzystuje innowacyjne techniki, wypracowała również własne rozwiązania konstrukcyjne oparte na wieloletnim doświadczeniu. Produkty spółki są doceniane między innymi na rynkach niemieckim, francuskim, marokańskim, greckim oraz węgierskim. 
Pojazdy szynowe wyprodukowane w fabryce charakteryzuje niski koszt eksploatacji oraz troska o środowisko naturalne – spółka pracuje także nad rozbudową oferty o proekologiczne modele. Przedsiębiorstwo zajmuje się również świadczeniem specjalistycznych usług w zakresie obróbki mechanicznej, spawania automatycznego, cięcia laserowego i odprężania wibracyjnego.
 HADEX-GAZ Sp. z o.o. 
 

HARDSOFT-TELEKOM Jarosław Kaźmierczak
ul. Namysłowska 17-19
60-166 Poznań
 
Tel. 61 665 71 71
info@ht.poznan.pl
www.ht.poznan.pl

Laphard.pl
ul. Namysłowska 17-19
60-166 Poznań
Tel. 575 390 470
sklep@laphard.pl
www.laphard.pl

Firma Hardsoft-Telekom działa w branży IT ponad 30 lat. Oferujemy doradztwo i kompleksową obsługę przedsiębiorstw i instytucji. Zajmujemy się sprzedażą systemów informatycznych, projektowaniem i wykonaniem sieci, infrastruktury serwerowej, okablowaniem strukturalnym. Posiadamy zaawansowane i kompleksowe rozwiązania oraz wysoko wykwalifikowany zespół doradców, inżynierów i serwisantów, który zapewnia naszym Klientom szeroką wiedzę w zakresie sprzętu, oprogramowania i usług. Co potwierdzają liczne certyfikaty i nagrody.

Specjalnością laphard.pl jest dostarczanie komputerów, stacji roboczych, AiO oraz notebooków biznesowych dostosowanych do potrzeb naszych klientów. Doceniają nas zarówno Klienci, jak i producenci, czego dowodem są liczne autoryzacje, certyfikaty i poniższe listy referencyjne. Jesteśmy autoryzowanym partnerem wiodących producentów sprzętu i oprogramowania. Poprzez ciągły rozwój zapewniamy odpowiednie rozwiązania IT, utrzymując ciągłość procesów biznesowych wielu przedsiębiorstw i instytucji.
 HORMANN POLSKA Sp. z o.o.
ul. Otwarta 1
62-052 Komorniki
tel. 61 81 97 300
email  info@hormann.pl
www.hormann.pl
Hörmann to europejski producent bram, drzwi i napędów. Firma stawia na najwyższą jakość produktów, która wyraża się w ich bezpieczeństwie, trwałości oraz świetnych parametrach izolacyjności cieplnej. Do udoskonalania swoich artykułów stosuje innowacyjne i opatentowane rozwiązania. Najnowsze technologie wykorzystuje także po to, by spełniać estetyczne oczekiwania klientów nie tylko wpisując się w najnowsze trendy, ale także umożliwiając klientom realizację zindywidualizowanych projektów. Firma oferuje również całodobową obsługę serwisową.
hr_starter
Duety Szkoleniowe – Regina May
Biuro
Ul. Grunwaldzka 104
Lok. 207
60-307 Poznań
NIP: 842-130-29-32
poczta@reginamay.pl www.reginamay.pl
hr_starter realizuje usługi doradcze i szkoleniowe związane z zarządzaniem ludźmi w organizacjach:
– wdrożenie nowej strategii personalnej
– zmiany struktury organizacyjnej
– rekrutacje 
– systemy motywacyjne i wynagradzania
– obniżenia kosztów personalnych
– wdrożenie zarządzania przez cele
– wdrażanie ocen pracowników
– rozwój i awanse
hr_starter prowadzi Regina May w ramach działalności Duety Szkoleniowe.
Regina May – Ekspert WZP ds. strategii personalnych, wykładowca na studiach EMBA, studiach HRBP, HR Business Partner Zarządów, trener, doradca zawodowy, Prezes Fundacji „Anioły Edukacji”. Ukończyła studia z zakresu zarządzania firmą, psychologię w zarządzaniu, zarządzanie jakością, pedagogikę, coaching i doradztwo zawodowe. Posiada  uprawnienia pedagogiczne, jest certyfikowanym Masterem Reiss Motivation Profile.  
 HYDROWODKAN Sp. z o.o. 
 IDEA AUDYT Sp. z o.o. 
 INC S.A.
ul. abpa A. Baraniaka 6, 61-131 Poznań
tel.  61 851 86 77
email  biuro@incsa.pl
www.incsa.pl
INC S.A. specjalizuje się w doradztwie na rynku kapitałowym. Jako Autoryzowany Doradca wprowadziła około 80 emitentów na rynek NewConnect, co czyni spółkę liderem wśród wszystkich autoryzowanych doradców działających na tym rynku w ciągu jego 15 letniej historii.
Od 2006 roku spółka notowana jest na głównym parkiecie GPW.
 INFINITY PLUS Sp. z o.o. sp.k. (ReklamowyGadżet.pl)
ul. Fabianowo 73, 60-005 Poznań
tel. 508 556 952
mail: w.wrocinski@reklamowygadzet.pl
www.reklamowygadzet.pl
ReklamowyGadzet.pl działa na rynku od 2008 roku. Specjalizujemy się w dostarczaniu znakowanych gadżetów reklamowych, a w ofercie mamy ich ponad 100 000. Jako ReklamowyGadzet.pl, oferujemy też obsługę graficzną oraz wydruk materiałów drukowanych, takich jak ulotki, wizytówki itp. Przez 15 lat pracowaliśmy z kilkoma tysiącami firm na rynku polskim oraz zagranicznym. Dla nas każde zlecenie to wyzwanie, które realizujemy z pasją. Klienci doceniają w nas pomysłowość, profesjonalizm i niezawodność.
 Inmarketing Digital Agency
ul. Feliksa Nowowiejskiego 3/6, 61- 731
nr tel: 536 806 304
hello@inmarketing.pl
www.inmarketing.pl
inmarketing digital agency to skuteczna, kreatywna i zawsze zaangażowana agencja digital marketingowa. Jej zespół tworzy ponad 30 wyselekcjonowanych specjalistów działających w obszarach marketingu internetowego takich jak: pozycjonowanie, płatne reklamy, social media, content marketing, tworzenie stron www, komunikacja i strategia rynkowa, projektowanie graficzne i materiały drukowane. Agencja prowadzi także profesjonalne szkolenia, warsztaty i doradztwo. Dzięki temu skutecznie realizuje cele biznesowe swoich klientów i sprawia, że są IN – in marketing!
 INSTAL-FILTER Przemysłowe Systemy Ochrony Powietrza Spółka Akcyjna
Systemy Ochrony Powietrza S.A
ul. Północna 1a, 64-000 Kościan
tel.  65 535 12 00
email  biuro@instalfilter.pl
https://instalfilter.pl/
INSTAL-FILTER SA – przemysłowe systemy ochrony powietrzaNowoczesne przedsiębiorstwo ukierunkowane na kompleksową obsługę inwestycji z zakresu ochrony powietrza we wszystkich branżach przemysłu w Polsce i na świecie. Oferujemy systemy dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych odbiorców.Ponad 25-letnie doświadczenie kadry inżynierskiej i setki referencji w zakresie instalacji odpylania, filtracji i neutralizacji zaowocowało powstaniem organizacji posiadającej pełne zaplecze służące do kompleksowego rozwiązywania problemów związanych z ochroną powietrza na najwyższym, światowym poziomie.
 INSTAL-POZNAŃ PROJEKT Sp. z o.o. 
 INSTYTUT TECHNOLOGII Sp. z o.o. 
 Instytut Zarządzania Ograniczeniami TOC+ Sp. z o.o.
Marcelińska 90, 60-324 Poznań
+48 793 188 538
biuro@toc.org.pl
https://toc.org.pl/
Instytut Zarządzania Ograniczeniami TOC+ (IZO TOC+) to organizacja specjalizująca się w Teorii Ograniczeń (TOC). Świadczymy usługi doradcze i szkoleniowe, pomagając firmom optymalizować procesy, usuwać ograniczenia i zwiększać wydajność operacyjną. Nasz warsztat TOC+ DNA to intensywne szkolenie skupiające się na systemowym działaniu organizacji. Uczestnicy zdobywają umiejętności od podstaw TOC i narzędzi logicznego myślenia, usprawniając procesy biznesowe. Dzięki prostym narzędziom poprawiają warunki pracy, odblokowują przeciążone działy i synchronizują produkcję oraz sprzedaż. Warsztat koncentruje się na wykrywaniu wąskich gardeł i tworzeniu projektów przynoszących realny zysk. Poprzez wymianę doświadczeń, menedżerowie uczą się skutecznych strategii zarządzania, wspierających rozwój firm. Naszym celem jest wspomaganie firm w tworzeniu organizacji rozwijających się dzięki systemowej ewolucji.
 INTER-GLOBAL Sp. z o.o. 
 Invest sp. z o.o. sp.k. 
 Invest Ekkus Belowski sp.k. 
 IT.integro Sp. z o.o
ul. Ząbkowicka 12
60-166 Poznań
NIP: 778-00-21-279
tel.: +48 61 861 43 51
e-mail: office@IT.integro.pl
www.IT.integro.pl
IT.integro to kluczowy partner Microsoft Dynamics 365 w Europie Środkowo – Wschodniej, który od blisko 35 lat specjalizuje się we wdrożeniach systemu ERP – Microsoft Dynamics 365 Business Central. Firma realizuje zarówno projekty krajowe, jak i międzynarodowe w ponad 60 krajach na całym świecie. 
 
Prowadzi projekty nie tylko dla małych i średnich firm, ale również te o wielojęzycznym i wielowalutowym charakterze dla międzynarodowych korporacji oraz grup kapitałowych. 
 
IT.integro to także największy producent autorskich aplikacji rozbudowujących możliwości systemu Business Central dostępnych na platformie AppSource. 
 
Siedziba główna Spółki znajduje się w Poznaniu, a pozostałe 5 oddziałów zlokalizowane są w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu.
 Izba Gospodarcza Wielkopolski Wschodniej
ul. Zakładowa 11,
62-510 Konin
Tel. 63 245-88-00
email  sekretariat@igww.pl
www.igww.pl
Izba Gospodarcza Wielkopolski Wschodniej  jest instytucją pozarządową, zrzeszającą podmioty gospodarcze oraz gminy miejskie i wiejskie. Od początku swojego istnienia izba podejmuje działania zmierzające do rozwoju przedsiębiorczości w nowoczesnych formach organizacyjnych, gromadzi i rozpowszechnia informacje dotyczące nawiązywania kooperacji gospodarczej w kraju i za granicą, udziela podmiotom gospodarczym pomocy w rozwiązywaniu problemów ekonomicznych, organizacyjnych i prawnych. Wszystkie działania izby ukierunkowane są na wspieranie i promocję firm członkowskich z Wielkopolski Wschodniej.
 JAŚKIEWICZ PAPIERSKA Kancelaria Adwokacka s.c.
ul. Wyspiańskiego 11/3, 60-749 Poznań
tel./fax. +48 61 221 63 59 kom. +48 606 852 838
www.jp-adwokaci.pl
Kancelarię tworzy zespół doświadczonych ekspertów. Kancelaria świadczy usługi prawne na rzecz spółek (w tym zagranicznych), grup kapitałowych oraz banków. Wspiera je w bieżącej obsłudze prawnej oraz w podejmowaniu strategicznych decyzji biznesowych. Prowadzi na ich rzecz szereg postępowań sądowych, w tym postępowań masowych, na terenie całego kraju oraz za granicą. Kancelaria oferuje obsługę prawną w języku, polskim, niemieckim, angielskim oraz włoskim. Liczne kontakty zagraniczne Kancelarii pozwalają na udzielenie jej Klientom szybkiego wsparcia w sprawach transgranicznych.
 JarzyNove Sp. z o.o. Sp.K.
Krerowo 34A
63-006 Krerowo
NIP:777-328-94-37
Jarzynove Sp. z o.o. Sp. k. to firma zajmująca się wstępnym przetwórstwem warzyw i owoców. Spółka powstała w 2017 roku w związku z rosnącym zainteresowaniem produktami fresh cut i ready to eat.
Naszą misją jest propagowanie zdrowego odżywiania i ułatwienie dostępu do warzyw i owoców. Dzięki ich myciu, obieraniu oraz krojeniu w warunkach przemysłowych zaoszczędzamy energię, wodę i czas konsumentów.
Nasze produkty pakowane są z wykorzystaniem nowoczesnej technologii, bez użycia środków konserwujących, a dystrybucja odbywa się w warunkach chłodniczych przez co dłużej zachowują świeżość.
 JD INSTAL Sp. z o.o. 
 JOBS FIRST Sp. z o.o. 
 KALASOFT Sp. z o.o. 
 Kancelaria Adwokacka Adam Antkowiak 
 Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Lipiński & Walczak s.c. 
 Kancelaria Brokerów Ubezpieczeniowych Jankowiak, Stawiński Spółka Partnerska 
 Kancelaria Finansowa Wojciech Lewandowski 
 KT-24  Sp. z o.o.
Psarskie, ul. Sikorskiego 86c, 63-100 Śrem
tel. +48 731 97 7712
email pro@kt-24.eu
www.kt-24.eu
Firma KT-24 jest wyspecjalizowana w sprzedaży i serwisowaniu zaawansowanych maszyn czyszczących. Nasze portfolio obejmuje szeroki zakres produktów, takich jak:
🔴 myjki ciśnieniowe,
🔴 odkurzacze przemysłowe,
🔴 szorowarki,
🔴 zamiatarki
🔴 parownice przeznaczone do profesjonalnego użytku.
Firma działa jako multibrandowy dostawca rozwiązań. Naszym najważniejszym celem jest skuteczne rozwiązanie problemów naszych partnerów. Cenimy sobie bezpieczeństwo posprzedażowe, dlatego produkty zyskują ogromne zainteresowanie i szybko znikają z naszej oferty. Dodatkowo przez kilka lat z rzędu, otrzymaliśmy prestiżową nagrodę e-Gazelę Biznesu za nasze osiągnięcia w kanale e-commerce.
W chwili obecnej zatrudniamy ponad 60 wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy obsługują blisko 20 000 klientów miesięcznie, reprezentujących różnorodne branże, takie jak rolnictwo, produkcja żywności, przemysł, transport, HoReCa oraz wiele innych.
 Księgowy EXPERT Anna Neska-Woźniak 
 Land Assets S.A. 
 LEVANT FOODS Sp. z o.o.
UL. SMOLUCHOWSKIEGO 11A
60-179 POZNAŃ
TEL. +48 61 886 66 00
FAX. +48 61 886 66 01
www.levant.pl; info@levant.pl
LEVANT FOODS to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem. Nasz asortyment to produkty delikatesowe z całego świata: owoce i warzywa w puszkach, oliwy i oleje, nektary owocowe, czy bakalie. W naszej ofercie znajdują się również produkty kuchni bliskowschodniej, mamy własną mleczarnię w Buku, w której produkujemy nabiał według dedykowanych receptur. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem herbaty Ahmad Tea London i Akbar na Polskę.
Levant posiada 3 zakłady, które łącznie mogą zaoferować ponad 6 linii produkcyjnych we Wrześni, Jarogniewicach i Buku. Jesteśmy w pełni przygotowani do stworzenia konkretnego produktu dla naszych partnerów biznesowych. We Wrześni jesteśmy w stanie zapakować 18 ton produktów w 24 godziny, z powodzeniem koordynujemy procesy dla marek własnych naszych Klientów!
Jesteśmy gotowi pomóc Państwu w zakresie definicji produktu, pakowania i dystrybucji. Rzetelnie podchodzimy do biznesu.
 LINDSTROM Sp. z o.o.
Ul. Marywilska 34
03-228 Warszawa
Tel 22 614 24 05
biuro@lindstromgroup.com
Firma Lindstrom pomaga w budowaniu pozytywnego wizerunku firm.
Na co dzień zajmujemy się wynajmem i serwisem odzieży roboczej, mat wejściowych, a także czyściw przemysłowych.
Jakość produktów i usług jest zagwarantowana przez certyfikaty i zgodna z normami ISO. A to wszystko przy poszanowaniu zasad BHP.
Zdejmujemy z barków zarządców wiele zadań i redukujemy koszty o prawie 40%. 1 dzień wynajmu odzież kosztuje mniej niż 1 pączek do kawy.
Zapraszam do odwiedzenia strony -> https://lindstromgroup.com/pl/
 LUVENA S.A.
ul. Romana Maya 1
62-030 Luboń
tel. +48 509 809 109
luvena@luvena.pl
www.luvena.pl
LUVENA S.A. mieści się w Luboniu, na ul. Romana Maya 1. Jest producentem nawozów oraz impregnatów do drewna i tkanin. Spółka zajmuje się również wynajmem nowoczesnych hal magazynowych i powierzchni biurowych.
Produkcja nawozów poparta jest ponad 100 letnim doświadczeniem. Fabryka została uruchomiona w 1914 roku. Na bazie wieloletnich praktyk, a także w wyniku przeprowadzanych badań i analiz powstaje wiele nawozów na kilku liniach produktowych: Lubofoski, Lubofosy, Luboplony, Superfosfaty oraz nawozy potasowe. Asortyment jest cały czas udoskonalany i dostosowywany do zmieniających się potrzeb rolnictwa. Wewnętrzny Dział Badań i Rozwoju współpracuje z uczelniami oraz uznanymi laboratoriami, aby zapewnić klientom bardzo dobry produkt w konkurencyjnej cenie. LUVENA zapewnia fachowe doradztwo w doborze odpowiednich produktów. Produkcja nawozów i impregnatów w firmie LUVENA S.A. objęta jest systemem jakości zgodnym z normą PN-EN ISO 9001. Skuteczność impregnatów ochronnych pod marką FOBOS® znajduje potwierdzenie w wielu certyfikatach. Wszystkie produkty wytwarzane są na terenie Polski.
LUVENA Nieruchomości proponuje do wynajmu zarówno nowoczesne hale magazynowe wysokiego składowania w nowo budowanych obiektach jak i zmodernizowane powierzchnie magazynowe oraz produkcyjne. Bliskość autostrady i linii kolejowych sprawia, że jest to idealne miejsce, aby zapewnić sprawny transport towarów do i z obiektu, jak i dystrybucję na rynki docelowe. Oferowane magazyny zapewniają bezpieczne i efektywne przechowywanie towarów, natomiast biura stwarzają inspirujące środowisko do pracy. LUVENA S.A. to największy pracodawca w Luboniu. Zatrudnia około 260 osób.
 MACHURA BROS CORPORATION Sp. Jawna
ul.Małachowskiego 10 budynek E
61-129 Poznań
Spółka Machura Bros Corporation rozpoczęła działalność w roku 1992 i od ponad 30 lat rozwija się dynamicznie, aktywnie inwestując na rynku nieruchomości biurowych, magazynowych i produkcyjnych. Spółka specjalizuje się w wynajmie wysokiej klasy obiektów magazynowo – biurowych, renowacji budynków, jak również w podnoszeniu standardu posiadanych obiektów.
Obecnie dysponuje obiektami o powierzchni 38.000 m². Firma zapewnia wysoki standard oddawanych do użytku pomieszczeń oraz gwarantuje szybkie i terminowe wykonanie wszelkich aranżacji na potrzeby klientów. Budynki są wykończone zgodnie z najwyższymi standardami (nowoczesna klimatyzacja, okablowanie strukturalne, windy szybkobieżne, sale konferencyjne, wysokiej klasy materiały wykończeniowe).
 MACOPEDIA Sp. z o.o.
Jana Henryka Dąbrowskiego 79a
60-529 Poznań
tel.+48 612 001 400,
e-mail sales@macopedia.com
https://macopedia.com/pl/oferta
Macopedia to partner technologiczny i producent oprogramowania dostarczający rozwiązania od e-commerce po magazynowanie. Od ponad 10 lat wspieramy firmy w transformacji cyfrowej, służąc radą, wiedzą i dużym doświadczeniem. Nasz zespół tworzy ponad 80 ekspertów, specjalizujących się w analizach biznesowych i wdrożeniach wiodącego oprogramowania. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów oferujemy profesjonalny konsulting IT oraz dostarczamy dedykowane rozwiązania biznesowe. Sprawdź pełną ofertę na https://macopedia.com/pl/oferta
 Majchrzak Brandt i Wspólnicy Sp.K. 
 MAKA INVEST Sp. z o.o. 
 MAKROPOL Sp. z o.o. 
 MANPOWER POLSKA Sp. z o.o. 
 Marciniak Ryszard Firma – Marciniak Kompleksowe Usługi Elektryczne 
 MB Audyt Sp. z o.o.
ul. Wagrowska 2
61-369 Poznań
tel.  61 679 31 16
email  biuro@mbaudyt.pl
www.mbaudyt.pl
MB AUDYT sp. z o.o. jest wpisana na listę firm audytorskich prowadzoną przez Polską Agencję Nadzoru Audytowego pod numerem 3850. Zajmujemy się badaniem sprawozdań finansowych i innymi usługami biegłych rewidentów. Nasza kadra to biegli rewidenci, doradcy podatkowi, konsultanci i księgowi z wieloletnim doświadczeniem i dużą wiedzą zawodową, którzy zdobywali uprawnienia i doświadczenie w renomowanych polskich jak i w międzynarodowych jednostkach gospodarczych i firmach audytorskich.
 Merski Radcy Prawni i Adwokaci Sp.k. 
 MEW Rosko Sp. z o.o. 
 MIKRONIKA Sp. z o.o.
ul. Wykopy 2/4, 60-001 Poznań
tel.  61 66 55 600
email  biuro@mikronika.pl
www.mikronika.pl
MIKRONIKA to wiodący dostawca systemów i urządzeń dla automatyki przemysłowej, energetyki oraz producent oprogramowania dla instytucji. Nad modułowymi rozwiązaniami dopasowanymi do potrzeb naszych Klientów pracują zespoły wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów. Dysponujemy własną bazą sprzętową i zapleczem produkcyjnym. Działamy na rynku od 1983 roku. Mamy na swoim koncie liczne kontrakty krajowe i zagraniczne oraz nagrody przyznawane na targach i wystawach.
 MAŚLIŃSKI Law & Consulting Sp. z o.o.
ul. Rubież 46,61-612 Poznań
tel.  +48 729 782 368
email  biuro@mikolajmaslinki.pl
www.mikolajmaslinski.pl
Misją Spółki jest wsparcie przedsiębiorców w realizacji obowiązków środowiskowych. Zespół MLC bazuje na kompetencjach prawnych, dzięki czemu  jesteśmy w stanie tworzyć „EKOLEGALNE FIRMY” mimo dynamicznych zmian prawa. Spółka zapewnia kompleksową obsługę, a także usługi doradcze i szkoleniowe związane z księgowością środowiskową oraz rozszerzoną odpowiedzialnością producenta w Polsce i UE (np. wsparcie w rejestracji oraz w raportowaniu do BDO, LUCID, EAR, SYDEREP, zawieranie umów z organizacjami odzysku).
 Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.
ul. Głogowska 14
60-734 Poznań
tel. +48 61 869 2000
e-mail: info@grupamtp.pl
www.mtp.pl
Grupa MTP to ponad 400-osobowy zespół ekspertów: strategów, PR-owców, event managerów, marketingowców, social media managerów, redaktorów, projektantów, specjalistów od oświetlenia oraz cateringu, wspieranych przez doskonałe zaplecze techniczne i logistyczne, pozwalające realizować wymagające projekty.
Integrujemy najlepszy content, atrakcyjne lokalizacje oraz paletę zaawansowanych usług.
Nasze doświadczenie, możliwości i kompetencje pozwalają nam organizować dobrze zaprojektowane wydarzenia i świetnie dopasowane usługi w dowolnym miejscu na świecie.
 MILADO Centrum Rozwoju Personalnego Sp. z o.o. 
 MINCORP Jerzyńscy Sobkowska Spółka Jawna
ul. Czerwińskiego 16
61-414 Poznań Poland
biuro@minkoncept.pl
+48 514 259 800
 
www.behance.net/minkoncept
pl.linkedin.com/company/minkoncept
www.facebook.com/minkoncept
www.minkoncept.pl
Naszym zadaniem jest projektowanie i budowa skutecznych stoisk targowych, które stworzą przestrzeń do rozmów, oprawę dla produktów i usług oraz zaprezentują ideę tworzącą Waszą firmę.
Wspieramy działania marek, od nawiązywania nowych kontaktów biznesowych po aranżację punktów sprzedaży w mobilnych kontenerach.
Dzięki rozbudowanemu parkowi maszyn i flocie samochodów, jesteśmy niezależni, terminowi oraz zaangażowani, by nasi klienci osiągnęli swoje cele sprzedażowe.
 Multeafil Sp. z o.o.
ul. Parkowa 5, 63-330 Dobrzyca
tel.  +48 62 74 28 700
kontakt:  formularz kontaktowy dostępny na stronie www.multeafil.com.pl
Jesteśmy stabilną i stale rozwijającą się międzynarodową firmą, która specjalizuje się w produkcji herbaty. Działamy w sektorze B2B współpracując z największymi koncernami, a nasze produkty eksportujemy do krajów na każdym kontynencie. Wyróżnia nas elastyczność, ekspercka wiedza i unikalne doświadczenie budowane przez lata działalności w branży. Dzięki wysokim standardom jakości i indywidualnemu podejściu do klienta z powodzeniem wspieramy naszych partnerów na rynku herbaty.
 Musiał, Sowisło & Topolewski Audit Services Sp. z o.o. 
 OPTIMAL Sp. z o.o. Sp.k.
62-080 Lusówko, ul. Iskierki 38/2
Tel. +48 61 44 24 971
Email: biuro@firmaoptimal.pl
strona: http://firmaoptimal.pl/
Optimal Sp. z o.o. Sp. K. jest producentem skórzanych i materiałowych pokrowców na meble i fotele samochodowe. W naszym portfolio znajdują się również takie produkty jak torby, foteliki dziecięce i krzesła. Będąc specjalistą w swojej dziedzinie, nieustannie poszerzamy zakres usług, jakie możemy zaoferować naszym klientom. Będąc na rynku od ponad 30 lat, posiadamy bardzo duże doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie zaoferować wysokiej jakości usługi, zachowując przy tym konkurencyjne ceny i satysfakcjonujący termin realizacji.
 Ośrodek Szkolenia Zawodowego Gospodarki Morskiej Sp. z o. o.
Plac Batorego 4
70-207 Szczecin
tel.  91 431 81 81
tel.  91 440 34 76
email: 
szczecin@oszgm.pl
www.kursymorskie.pl
Ośrodek Szkolenia Zawodowego Gospodarki Morskiej prowadzi szkolenia dla marynarzy i załóg pływających w zakresie podstawowego bezpieczeństwa i ochrony, eksploatacji statku, a także w zakresie szkoleń specjalistycznych.
Ośrodek Szkolenia Zawodowego Gospodarki Morskiej realizuje i posiada uprawnienia szkoleniowe z zakresu: Rozporządzenia Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej z 5 stycznia 2017 roku w sprawie szczegółowych warunków prowadzenia szkoleń i przeszkoleń oraz szczegółowych warunków przeprowadzania egzaminów praktycznych w morskich jednostkach edukacyjnych, posiada wszystkie wymagane przepisami zezwolenia i uprawnienia do prowadzenia działalności szkoleniowej oraz Certyfikat Uznania administracji morskiej RP.
 PAS POLSKA Sp. z o.o.
Ul. 5 Stycznia 90-92
64-330 Opalenica
Tel. 61 44 76 100
e-mail: info.opalenica@pas-net.com
PAS Polska, członek Grupy Kapitałowej PAS o międzynarodowym zasięgu,  należy do obszaru Home Appliances, produkującego podzespoły do artykułów AGD.
Grupa PAS jest liderem na rynku AGD. Wytwarzamy około 5 mln. zespołów przewodów dla takich klientów jak: Bosch und Siemens Hausgeräte GmbH Siemens, Whirlpool, Miele, Liebherr.  Produkcja w Polsce odbywa się w dwóch miejscach produkcyjnych: na terenie Wielkopolski w Opalenicy oraz w Łodzi. Zatrudniamy razem blisko 700 osób.
 PASSIFLORA Sp. z o.o.Apteki Passiflora to rodzinna firma działająca w branży farmaceutycznej od 2014 roku. Każdego miesiąca zaopatrujemy w leki około 30 000 pacjentów. Prowadzimy apteki
w Poznaniu, Gorzowie Wielkopolskim, Wągrowcu, Czarnkowie, Sierakowie, Margoninie, Połajewie i Strykowie. 
 PAULA INGREDIENTS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 
 PAW DRUK Sp. z o.o.
ul. Obornicka 49A,
62-002 Suchy Las
tel.  +48 618 433 810
Email: biuro@pawdruk.pl
www.pawdruk.pl
Paw Druk Sp. z o.o. to ceniony dostawca usług poligraficznych z bogatym doświadczeniem i tradycją. Nasza siedziba znajduje się w Suchym Lesie. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze druku, oferując naszym klientom najwyższej jakości materiały reklamowe, opakowania, ulotki, katalogi i wiele innych. Nasz zespół ekspertów jest gotowy sprostać najbardziej wymagającym projektom, zapewniając terminowość i precyzję wykonania. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszyn i dbamy o zrównoważone praktyki w naszej działalności, redukując wpływ na środowisko.
 PERFEKT S.A. 
 PPUH „DELTA-MAX” Zbigniew Halamus 
 Pralnia Luboń Sp. z o.o. Sp.Komandytowa 
 Prefere Resins Poland Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 4
62-240 Trzemeszno www.prefere.com
email: trzemeszno@prefere.com
Prefere Resins Poland jest polskim oddziałem jednego z wiodących na świecie producentów żywic. Marka posiada ponad 100 lat doświadczenia. Nasza oferta skierowana jest głównie do właścicieli większych i mniejszych przedsiębiorstw. Dostarczamy szeroką gamę żywic, podstawowych surowców chemicznych i dodatków. Do Klientów i ich potrzeb podchodzimy w sposób indywidualny i oferujemy równoważone rozwiązania dopasowane do konkretnych zastosowań. Oferowany asortyment wykorzystywany jest w budownictwie, przemyśle izolacyjnym i innych działach branży przemysłowej.
Projekt Polski Adrianna Czerniak
Borków Nowy 21A, 62-817 Żelazków
Lokalizacja biura w Poznaniu – ul. Dmowskiego 85
NIP: 9681000128
Tel. 534 940 825
e-mail: biuro@projektpolski.pl
www.projektskan.pl
www.projektpolski.pl
Firma projektowo-inżynierska specjalizująca się w inwentaryzacjach nieruchomości, digitalizacji i cyfrowym zarządzaniu budynkami. Opieramy się na najnowszych technologiach typu skaning laserowy 3D i naloty fotogrametryczne dronem, tworząc w ten sposób dokładne pomiary budynków, przestrzeni i obiektów. Nasze usługi wprowadzamy na każdym etapie życia inwestycji – od wstępnego przygotowania, poprzez projekt, budowę, aż do końcowego zarządzania i eksploatacji obiektu.
 PSMM Sp. z o.o.
ul. Marcelińska 14, 60-801 Poznań
tel. +48 61 66 26 005
biuro@psmm.pl
www.psmm.pl
PSMM Monitoring & More to lider w dziedzinie kompleksowego monitoringu Internetu, social media, prasy, radia i telewizji. PSMM świadczy usługi dla największych koncernów, agencji PR, przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Polskie media to blisko 5 mln źródeł internetowych, w tym social media, 1100 tytułów prasowych oraz 100 stacji radiowych i telewizyjnych. Monitoring zagraniczny uwzględnia ponad 90% światowego rynku mediów. Spółka członkiem międzynarodowej organizacji FIBEP oraz jednym z inicjatorów CEE Media Monitoring Group
 PROFISTUDIO Marlena Suwała 
 PROTE Technologie dla Środowiska Sp. z o.o. 
 P.W. BLOT Zbigniew Pietrzak – Stocki
ul. Nowa 2
88-100 Inowrocław
tel. +48 517 554 307
e-mail: biuro@blot.com.pl
www.blot.com.pl
Firma P.W. Blot została założona w roku 2009 w Inowrocławiu. Zakres działań wynikał z potrzeby wsparcia klientów w zakresie marketingu. Posiadając kompetencje trenerskie w zakresie sprzedaży wprowadziliśmy usługi związane ze szkoleniami w temacie sprzedaży, negocjacji i obsługi klienta. Działania te są kompatybilne i dalej mieszczą się w zakresie wsparcia działów sprzedaży. Działamy kompleksowo i dlatego przez drugą naszą markę – www.pietrzakstocki.pl rekrutujemy całe działy firm dla klientów.
 Przedsiębiorstwo Gastronomiczne Ali Baba 
 Przedsiębiorstwo Produkcji Rolnej Handlu i Usług „KOS-POL” Sp. z o.o. 
 Przedsiębiorstwo Produkcji Sprężarek AIRPOL Sp. z o.o. 
 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowo „VITACORN” Sp. z o.o.
61-413 Poznań
ul. Kołłątaja 24
NIP. 7830007176
TEL. 61/ 893 24 32; 61/ 8 305 149
EMAIL: handlowy@vitacorn.com.pl
Vitacorn – firma rodzinna założona w 1988 r, w której produkuje się żywność o naturalnych cechach, wytwarzaną tradycyjnymi metodami.
Głównym profilem produkcji są chrupki kukurydziane bezglutenowe i inne oraz  oleje tłoczone na zimno, nierafinowane, wysokiej jakości.
Dzięki tradycyjnemu procesowi tłoczenia, oleje nasze zachowują oprócz swoistych cech organoleptycznych, naturalny, niezmieniony skład witamin (E,K), lecytynę i nienasycone kwasy tłuszczowe omega 3 i omega 6w konfiguracji CIS (a nie trans).
Zapraszamy do zapoznania się z całą gamą naszych produktów na stronie internetowej: www.vitacorn.com.pl


Przyjazny Najem Sp. z o.o.
ul. Wielka 18/12
61-775 Poznań
Tel.: +48 798 336 688
Email: biuro@przyjaznynajem.plPrzyjazny Recykling Sp.z o.o.
ul. Wielka 18/12
61-775 Poznań
Kontenery na odpady – tel.: 512 111 213
Odpady przemysłowe – tel.: 786 669 710
Usługi porządkowe – tel.: 515 528 194
Email: kontakt@przyjaznyrecykling.pl
Przyjazny Najem działa w branży nieruchomości. Zarządzamy najmem dla właścicieli nieruchomości, tak aby mogli ze spokojem zająć się swoim biznesem. Oferujemy najem krótko- i długoterminowy mieszkań, kawalerek, apartamentów, pokoi, stancji studenckich, kwater dla pracowników oraz miejsc noclegowych w hostelach. Aktualnie posiadamy ponad 1200 miejsc noclegowych o zróżnicowanym standardzie w Poznaniu i okolicach. Nasze obiekty znajdują się w dogodnych lokalizacjach. Bliskość do miejsc pracy, komunikacji publicznej, sklepów i innych udogodnień sprawia, że nasi lokatorzy mają łatwy dostęp do wszystkiego, czego potrzebują. Dla najemców tworzymy przyjazną atmosferę oraz warunki umożliwiające swobodne, bezpieczne korzystanie z miejsca noclegowego. Intensywnie współpracujemy z agencjami pracy tymczasowej i dbamy o to, aby zapewnić jasne i zwięzłe umowy, minimum formalności oraz rozliczenia w postaci 1 faktury zbiorczej.

Przyjazny Recykling Sp. z o.o. to firma, która od wielu lat działa na poznańskim rynku odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów (gruzu, odpadów budowlanych, bioodpadów oraz odpadów przemysłowych, w tym niebezpiecznych). W zakresie wynajmu kontenerów na odpady obsługujemy Poznań oraz miejscowości w promieniu do 30 km. Oferujemy profesjonalną usługę rozbiórki obiektów budowlanych i dróg oraz prace wyburzeniowe. Zajmujemy się likwidacją dzikich wysypisk i opróżnianiem lokali, piwnic, strychów oraz garaży. W 2023 r. ofertę rozszerzyliśmy o usługi porządkowe w obiektach komercyjnych i przemysłowych, pielęgnację terenów zewnętrznych i zielonych oraz utrzymanie dróg, chodników, ścieżek rowerowych, placów i parkingów. Usługi świadczymy na zamówienie jednostek samorządowych, firm i osób prywatnych.
RAFEX WRONKI SP. Z O.O.
Nowa Wieś, ul. Lipowa 1, 64-510 Wronki, Poland
WhatsApp/mobile: + 48 602 694 965
e-mail: rafal@rafex-wronki.pl | www.rafex-wronki.pl
RAFEX WRONKI Sp. z o.o. to firma rodzinna założona w 1996 roku. Siedziba znajduje się w Nowej Wsi, a główny zakład produkcyjny w Ćmachowie k. Wronek.
Firma zajmuje się produkcją opakowań z tektury falistej, również z nadrukiem i łączonych wielopunktowym klejeniem.
Posiadamy własny dział projektowy oraz zaplecze techniczne pozwalające na opracowanie i wdrożenie do produkcji każdego opakowania z tektury falistej.
Obsługujemy firmy z wielu różnorodnych branż, m.in. : AGD, meblarskiej, spożywczej, ogrodniczej, tworzyw sztucznych, poligrafii.
Produkujemy wielkoseryjne opakowania dla dużych odbiorców, ale również obsługujemy małe i średnie firmy i wytwarzamy krótkie serie.
 RAION AUTOMATYKA Sp. z o.o.
ul. Główna 10, 61-005 Poznań
+48 503 961 600
biuro@raion.eu
www.raion.net.pl
Raion Automatyka to firma, która zajmuje się projektowaniem oraz wykonywaniem systemów automatyki. Programujemy PLC oraz prefabrykujemy szafy sterownicze. Naszą specjalnością jest budowa stanowisk zrobotyzowanych. Wykonujemy kompleksowe projekty automatyzacji linii produkcyjnych, wdrażamy również systemy DCS oraz SCADA w celu automatyzacji procesu.
Naszą ekipę tworzą ambitni, pełni pasji ludzie. Są to m.in. konstruktorzy, projektanci, montażyści i programiści. Umiejętności i wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów, pozwala na tworzenie wielu przełomowych, nietuzinkowych rozwiązań dla przemysłu. 
 REHA BŁOCH Jacek Błoch 
 RESPECT ENERGY S.A. 
 RODAN EVENT ROGOZIŃSCY spółka jawna 
 SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z o.o. 
 SGB Leasing Sp. z o.o.
ul. Bystra 7
61-366 Poznań
NIP: 779-10-02-328
www.sgbleasing.pl      
SGB Leasing Sp. z o.o. to firma leasingowa, która z powodzeniem działa na polskim rynku od blisko 30 lat. W swojej historii wsparliśmy kilka tysięcy jednorazowych i wieloetapowych inwestycji przedsiębiorców, głównie z sektora MŚP. Naszym licznym klientom oferujemy usługi leasingowe na najwyższym poziomie, stale rozszerzając i udoskonalając swoją ofertę produktową. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i wsparciu, tysiące małych i dużych firm oraz gospodarstw rolnych zbudowało trwałe fundamenty swojego biznesu zapewniając sukces swoim właścicielom i pracownikom.
 SGB-Bank S.A. 
 SHARK Błaszczyk, Szejko Spółka Jawna 
Solaris Bus & Coach Sp. z o.o.
ul. Obornicka 46
Bolechowo-Osiedle
62-005 Owińska
tel.: +48 61 66 72 333
       +48 61 66 72 721
office@solarisbus.com
Solaris Bus & Coach sp. z o.o. to jeden z europejskich liderów produkcji autobusów i trolejbusów. Siedziba firmy znajduje się w Bolechowie pod Poznaniem. Bazując na 27-letnim doświadczeniu i ponad 24 000 wyprodukowanych pojazdach, Solaris każdego dnia wpływa na jakość komunikacji miejskiej w setkach miast w całej Europie. Codzienny wysiłek ponad 2700 pracowników firmy napędzany jest nieustanną potrzebą odkrywania i zmiany otoczenia na lepsze.


 STADLER Środa Sp. z o.o.
ul. Brodowska 38C
63-000 Środa Wielkopolska
tel. +48 61 650 41 04
www.stadlerrail.com
Stadler Środa Sp. z o.o. to polska spółka należąca do Grupy Stadler, wiodącego dostawcy systemowych rozwiązań w dziedzinie pojazdów szynowych dostosowanych do potrzeb odbiorców. Zakład specjalizuje się w konstruowaniu i lakierowaniu stalowych pudeł do produkcji tramwajów. W 2019 r. zakład został znacznie rozbudowany i zmodernizowany. Powierzchnia produkcyjna hal została niemal czterokrotnie powiększona, a nowe wyposażenie zakładu umożliwia produkcję pudeł stalowych w najnowocześniejszej technologii spawania. W Stadler Środa zatrudnionych jest  ponad 250 pracowników
 Steel Wechta Sp. z o.o. Sp. Jawna 
 Ster Sp. z o.o.
ul. Ster 1
62-080 Swadzim, Polska
tel.: +48 61 279 21 00
ster@ster.com.pl
NIP: 7811731385
ster@ster.com.pl
NIP:  7811731385
STER Group to wielopokoleniowa, rodzinna firma z globalną wizją i globalnym działaniem. Od 30 lat wyposażamy pojazdy komunikacji publicznej, koncentrując się na przemyśle autobusowym i kolejowym.
Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy bezpieczeństwo i komfort podróży, a dzięki połączeniu sieci firm i montowni mamy możliwość dostawy ponad 1 000 000 ultra-bezpiecznych i komfortowych siedzeń rocznie.
Obecnie nasze produkty są eksploatowane na 5 kontynentach, a poszczególne rynki są obsługiwane przez montownie rozlokowane na całym świecie. Dzięki temu nasi klienci są zawsze blisko nas.
Projektujemy tam nasze produkty od podstaw oraz poszukujemy nowych rozwiązań rozwijając naszą firmę razem z naszymi klientami.
 STOMIL-POZNAŃ S.A. 
 Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Wielkopolski w PoznaniuStowarzyszenie Księgowych w Polsce jest najstarszą i największą polską organizacją skupiającą przedstawicieli środowiska zawodowego związanego z rachunkowością i finansami. Celem Stowarzyszenia jest umożliwienie członkom pozyskiwania wiedzy i umiejętności oraz doskonalenia kwalifikacji niezbędnych dla wykonywania zawodu zgodnie z przepisami prawa, profesjonalnymi standardami i zasadami etycznymi. Jesteśmy liderem na rynku szkoleń w zakresie rachunkowości i dziedzin pokrewnych. Stowarzyszenie Księgowych w Polsce wprowadziło system certyfikacji zawodowej księgowych.
 STRZYŻEWSKI CONSULTING +33 
 SZKOLENIOWIEC Sp. z o.o.
ul. Obornicka 274 
60 – 693 Poznań                  
tel.: 61 84 00 440
NIP: 781-17-59-975
Szkoleniowiec z siedzibą w Poznaniu to rodzinne przedsiębiorstwo prowadzące, przez ponad 25 lat, działalność w obszarze bezpieczeństwa i higieny pracy oraz kursów zawodowych na terenie całego kraju. Spółka Szkoleniowiec doradza również przedsiębiorcom w zakresie wykonywania przez nich obowiązków z zakresu ochrony środowiska. Świadczone przez nas usługi mają na celu zminimalizowanie zaangażowanie pracodawcy w sferze zarządzania bhp, z jednoczesnym zapewnieniem wysokiego poziomu bezpieczeństwa pracy. Działamy kompleksowo i rzetelnie.
 Szuszczyński Kamińska Kancelaria Prawa Pracy s.c.
ul. Wrocławska 6/37
61-837 Poznań
tel. +48 61 843 87 58
e-mail kancelaria@szuszczynski.pl
www.szuszczynski.pl
Jesteśmy kancelarią specjalizującą się w prawie HR. Skupiamy specjalistów z zakresu indywidualnych i zbiorowych stosunków pracy, co pozwala nam świadczyć ukierunkowane doradztwo w tej dziedzinie prawa. Śledzimy nowości, analizujemy orzecznictwo, opiniujemy projekty aktów prawnych w obszarze prawa pracy. Świadczymy usługi na rzecz pracodawców z różnych branż.
 TALEX S.A.
ul. Karpia 27D
61-619 Poznań
tel. +48 61 827 55 00
kontakt@talex.pl
www.talex.pl
Każdego dnia staramy się zapewnić najwyższą jakość oferowanych usług w branży IT. Potwierdzeniem naszych starań są międzynarodowe certyfikaty, które uzyskaliśmy za spełnienie licznych, rygorystycznych norm.
Posiadamy dwa certyfikowane Data Center – w Poznaniu i Wrocławiu, w których znajdują się zasoby największych polskich firm. Dla naszych klientów świadczymy kompleksowe usługi obejmujące Outsourcing IT oraz Software Development.
Skupiamy się na wspólnym dobru. Dbamy o środowisko, redukujemy ślad węglowy i optymistycznie spoglądamy w przyszłość.
 Tappol Sp. z o.o.
ul. Słonawy 33A,
64-600 Oborniki
tel.  61 22 73 000
email  sekretariat@3c-tappol.pl
www.tappol.pl
TAPPOL – obornicka firma o europejskich standardach. Firma TAPPOL powstała w 2007 r. w Słonawach, w miejscu byłych zakładów Wielkopolskich Fabryk Mebli. Zajmuje się produkcją wysokiej jakości mebli tapicerowanych, przy uwzględnieniu tradycji rzemieślniczej oraz zastosowaniu najnowszych technologii i wysokogatunkowych materiałów. Wyprodukowane meble sprzedawane są głównie na rynki Europy Zachodniej.
TAPPOL jest nowoczesną, prężnie rozwijająca się firmą, oferującą szeroki wybór mebli w skórze i w tkaninie. Cechą charakterystyczną produktów, oprócz wysokiej jakości jest również wzornictwo i funkcjonalność.
Firma Tappol jest częścią niemieckiego holdingu 3C. 
 TEB EDUKACJA Sp. z o.o.
TEB Edukacja sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu
al. Niepodległości 2, 61-874 Poznań
www.teb.pl
TEB Edukacja Sp. z o.o. jest jednym z liderów branży edukacyjnej w Polsce. Firma wywodzi się z Poznania i działa na rynku od niemal 30 lat. Wyróżnikiem TEB Edukacji jest innowacyjna, dostosowana do zmieniającej się rzeczywistości oferta kształcenia. Obecnie spółka kieruje ponad 200 szkołami i placówkami oświatowymi, zlokalizowanymi w 46 miastach Polski. Proponuje edukację w szkołach policealnych, technikach, liceach, placówkach kształcenia ustawicznego, a także szkole podstawowej.
 TESGAS S.A. 
 TG Instalacje Sp. z o.o. 
 
TOPMET LIGHT KŁOSOWICZ WIŚNIEWSKI sp. z o.o.
Ul. Ostrowska 354
61-312 Poznań
Tel. 61 872 75 00
Email info@topmet.pl
www.topmet.pl
TOPMET Light jest polskim producentem aluminiowych profili LED oraz akcesoriów do tworzenia oświetlenia LED. Działa w branży oświetleniowej od 1989 r. Sukcesywnie wdraża innowacyjne technologie, rozwija park maszynowy oraz portfolio produktów: profile LED meblowe, architektoniczne, oświetleniowe, wśród nich uniwersalne, jak i specjalne. Dostarcza produkty do ponad 60 krajów na całym świecie i ciągle rozwija eksport oraz poszerza grono odbiorców. Projekty są autorskie, zastrzeżone prawnie, a spora ich część w historii firmy doczekała się wyróżnień w różnych konkursach
  TOTEM Sp. z o.o.
ul. Nowowiejskiego 3, 63-100 Śrem
Tel. 61 28 34 829
e-mail: totem@totem.info.pl
www.totem.info.pl
TOTEM Sp. z o.o. to uznana firma z branży motoryzacyjnej. Obsługujemy komunikację miejską oraz komunikację szkolną na terenie Gminy Śrem. W swojej ofercie posiadamy m. in. – Ośrodek Szkolenia Kierowców (wszystkie kategorie), badania psychologiczne kierowców, wynajem autokarów, Okręgową Stację Kontroli Pojazdów, stację paliw, wynajem busów dostawczych i samochodów, Auto, BUS, TIR Serwis i wiele więcej. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu oraz zaawansowanej wiedzy, jesteśmy pewnym punktem odniesienia dla klientów poszukujących nie tylko najwyższej jakości, ale także wszechstronnych usług.
 TRANSKAP International Sp. z o.o. 
 TrustOn  Sp. z o.o.
ul. Promienista 22/2
60-288 Poznań
tel.  502 475 175
biuro@truston.pl
www.truston.pl
TrustOn to spółka oferująca usługi z obszaru finansów, w szczególności księgowości, podatków oraz kadr i płac. Nasi pracownicy łączą szerokie doświadczenie z ciągłym samorozwojem, co pozwala na nieszablonowe podejście do realizowanych projektów. U części Klientów pełnimy funkcję zewnętrznego dyrektora finansowego.
Stawiamy na nowoczesne narzędzia IT na co dzień korzystając z ERP Comarch Optima i Workflow (system obiegu dokumentów/informacji w firmie, z funkcją archiwum).
 TSLOGISTIC Tomasz Sawicki 
 Turecka Izba Gospodarcza
Centrum Biznesu i Innowacji
ul. S. Żeromskiego 37, 62-700 Turek
Jesteśmy Ośrodkiem Innowacji akredytowanym przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz akredytowaną instytucją świadczącą usługi szkoleniowo – rozwojowe.
We work according to Quality Management System ISO Zapraszam na naszą stronę internetową www.tig.turek.pl  https://www.facebook.com/Turecka-Izba-Gospodarcza-152546648190127/
<https://www.facebook.com/Turecka-Izba-Gospodarcza-152546648190127/>
 UNICORN Poznań Sp. z o.o. 
 UNIMA PLUS Sp. z o.o. 
 Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu 
Uniwersytet WSB Merito w Poznaniu
ul. Powstańców Wielkopolskich 5
61-895 Poznań
link do strony: https://www.merito.pl/poznan/ 
Uniwersytet WSB Merito w Poznaniu powstał w 1994 roku jako Wyższa Szkoła Bankowa. Uczelnię tworzą trzy wydziały: Wydział Finansów i Bankowości w Poznaniu, Wydział Zamiejscowy w Chorzowie, Wydział Ekonomiczny w Szczecinie. W ofercie znajdują się studia I i II stopnia, jednolite studia magisterskie, studia podyplomowe, MBA i Executive MBA a także szkolenia. Atutem uczelni jest bliska współpraca z biznesem. Misja uczelni: „Przygotowujemy do wyzwań przyszłości”.
 VÄDERSTAD Sp. z o.o. 
 Wamar Sosenka s.c. Marian Jaśkowiak Marcin Jaśkowiak, Modo24 Group sp. z o.o. spółka cywilna 
 VARICO: w biznesie warto na nas liczyć
pl. Andersa 1/132, 61-894 Poznań
NIP: 783-000-99-27
REGON: 630521790
Tel. 61 867 42 88
e-mail:  sprzedaz@varico.pl
Varico: w biznesie warto na nas liczyć, jest polskim producentem oprogramowania biznesowego. Od ponad 30 lat z pasją i zaangażowaniem tworzymy i wdrażamy profesjonalne oprogramowanie finansowo-księgowe i sprzedażowe. Na co dzień obsługujemy ponad 2 500 klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Pracujemy z klientem i dla klienta, osiągając założone cele. Podczas tworzenia oprogramowania biznesowego kierujemy się wspólną wizją, misją, wartościami i maksymami.
 VON ZANTHIER & DACHOWSKI Kancelaria Prawnicza Sp.k.
ul. Garbary 56
61-758 Poznań
Tel.: +48 61 85 82 55 0
Fax: +48 61 85 18 25 9
E-Mail: poznan@vonzanthier.com
www.vonzanthier.com
VON ZANTHIER & DACHOWSKI to interdyscyplinarnie zorganizowana i zarządzana projektowo kancelaria, oferująca kompleksowe doradztwo transgraniczne w obszarach prawa gospodarczego, międzynarodowego, inwestycji zagranicznych, prawa pracy i prawa podatkowego w Niemczech i w Polsce.
 
Od 1992 r. zespół doświadczonych adwokatów, radców prawnych oraz doradców podatkowych doradza wiodącym firmom polskim i międzynarodowym, w szczególności inwestorom z Niemiec, Austrii, Szwajcarii i Holandii, na wszystkich etapach prowadzenia działalności – od założenia przedsiębiorstwa, aż do sprzedaży i łączenia spółek. Kancelaria reprezentuje średnie i duże firmy z sektorów m.in. energetycznego (OZE), produkcyjnego i usługowego, m.in. w zakresie prawa pracy.
 
Kancelaria jest członkiem DIRO, LAWASIA, League of Lawyers, Niemiecko-Polskiego Klubu Energetyki Wiatrowej e.V. i DWK.
 
Od października 2020 r. Kancelaria prowadzi bloga Tax and Law Telegram: https://blog.vonzanthier.com/pl/ , na łamach którego jej pracownicy dzielą się praktyczną wiedzą na temat  m.in. podatków, prawa pracy i OZE.
 WB Law Wilczyńska Bruderek Adwokaci Radcowie Prawni s.c.
ul. Młyńska 9/3
61-730 Poznań
tel.  +48 536 476 000
email  biuro@wblaw.pl
 
www.wblaw.pl
www.beelegal.pl
Kancelaria prawna, która specjalizuje się w sprawach związanych z ochroną danych osobowych (RODO), a także w bieżącej obsłudze przedsiębiorców oraz sprawach gospodarczych. W ramach BEE LEGAL tworzy regulaminy  sklepów internetowych oraz aplikacji mobilnych. W ramach współpracy z Wielkopolskim Związkiem Pracodawców prawnicy Kancelarii szkolą jego członków z zakresu RODO w ramach cyklu Prawo i Praktyka z WB Law.
 Wielkopolska Grupa Doradztwa Gospodarczego „PRO PROGRESS” Sp. z o.o. 
 Wielkopolska Grupa Prawnicza Kozłowski, Maźwa, Sendrowski i Wspólnicy Sp. k 
 Wielkopolska Agencja Pracy Sp. z o.o.
ul. Warszawska 39
61-028 Poznań
tel.: 61 / 874 70 04
email: biuro@wapt.pl
Wielkopolska Agencja Pracy od 2005 roku świadczy kompleksowe usługi pracy tymczasowej oraz rekrutacji i selekcji pracowników. Jesteśmy wpisani do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1649.
Nasza Agencja działa w Poznaniu „od zawsze”, dlatego znamy ten rynek jak mało kto. Wiemy, gdzie i w jaki sposób szukać pracowników dla Twojej firmy. Ale to nie wszystko.
Na wielkopolskim rynku pracy wyróżniamy się niezwykłą dbałością o proces rekrutacji. Wiemy, że im lepiej poznamy Twoją firmę, jej specyfikę i oczekiwania w stosunku do przyszłego pracownika, tym precyzyjniej określimy profil idealnego kandydata. Z drugiej strony, potencjalnym pracownikom dokładnie wyjaśniamy szczegóły dotyczące stanowiska, dlatego posiadamy jeden z najwyższych wskaźników zatrudnienia oraz lojalności wybranych kandydatów.
 Wielkopolska Izba Gospodarcza
ul. Wrzesińska 19
62-200 Gniezno
NIP 7842507401
www.wig-wielkopolska.pl
wig@wig-wielkopolska.pl
tel. 694-726-852
Wielkopolska Izba Gospodarcza z siedzibą w Gnieźnie (WIG), powołana do życia w dniu 22 czerwca 2017 roku, działa na podstawie ustawy z dnia 30 maja 1989 roku o izbach gospodarczych oraz w oparciu o statut, zgodnie z którym celem WIG jest tworzenie warunków rozwoju życia gospodarczego, wspieranie inicjatyw gospodarczych członków WIG, prowadzenie działalności promocyjnej i usługowej w dziedzinie współpracy gospodarczej w kraju i zagranicą oraz wspieranie współpracy kapitałowej i naukowo – technicznej.Główny cel działalności WIG to wspomaganie rozwoju stosunków gospodarczych i handlowych na rynku krajowym oraz zagranicznym wśród firm członkowskich WIG i partnerów gospodarczych.W ramach swojej działalności WIG współpracuje z jednostkami samorządu terytorialnego, izbami gospodarczymi, szkołami zawodowymi, jak również z innymi organizacjami, których celem jest wspieranie przedsiębiorców w ich rozwoju w kraju oraz zagranicą.
Więcej informacji na temat działalności Wielkopolskiej Izby Gospodarczej uzyskać można pod adresem http://wig-wielkopolska.pl/ oraz https://www.facebook.com/WIGGniezno/?locale=pl_PL
 Wiercenia i Cięcia Chlebanowski Sp. z o.o. sp.k. 
 WINTEC Sp. z o.o. 
 
Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych
im. prof. Michała Iwaszkiewicza

ul. Wierzbięcice 1, 61-569 Poznań
tel. +48 61 886 28 00
wsus.pl
Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych im. prof. Michała Iwaszkiewicza to jedna z najstarszych uczelni prywatnych w Wielkopolsce. Od 25 lat roku kształci specjalistów na wielu kierunkach dostosowując swoja ofertę do zmieniających się realiów rynku pracy, stwarzając absolwentom korzystne warunki zatrudnienia w atrakcyjnych zawodach, w instytucjach i firmach o wysokim prestiżu.
WSUS w ramach dwóch Wydziałów: Wydziału Prawa i Komunikacji Społecznej oraz Wydziału Artystycznego oferuje studia I i II stopnia na takich kierunkach jak m.in.: Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, Wzornictwo, Architektura oraz studia jednolite magisterskie na kierunku Prawo. Nasi absolwenci to redaktorzy lokalnych i ogólnopolskich mediów, adwokaci, prokuratorzy i sędziowie, artyści, architekci, projektanci, właściciele galerii i znawcy sztuki.
 Zakład Doskonalenia Zawodowego 
 ZAND TRADE GROUP Sp. z o.o. 
 ZEPHYR POLSKA Sp. z o.o.
Garby, ul. Transportowa 1
62-020 Swarzędz
Tel.61 656 22 05
biuro@zephyrpolska.pl
 www.zephyrpolska.pl
Spółka Zephyr Polska ma swoją bazę w Swarzędzu k/ Poznania, a jej działalność ma kluczowe i strategiczne znaczenie dla rozwoju działalności całej Grupy Tripal w Europie. Dzięki naszemu olbrzymiemu doświadczeniu w dziedzinie obuwia ochronnego, przewadze konkurencyjnej oraz dostępowi do nowoczesnych technologii produkcji zbudowaliśmy markę będącą synonimem obuwia ochronnego wysokiej jakości oferowanego za przystępną cenę. Bazując na sukcesie marki Zephry, w 2011 roku wprowadziliśmy na rynek linię Vortex, z zamierzenia obejmującą obuwie o podstawowych cechach ochronnych oferowane po bardzo przystępnych cenach.
 Zysk i S-ka Wydawnictwo Tadeusz Zysk, Aldona Zysk spółka jawna 
 Żabka Polska Sp. z o.o.
Żabka Polska sp. z o.o.
ul. Stanisława Matyi 8
61-586 Poznań
tel: 61 856 37 00
email: kontakt@zabka.pl
Żabka to sieć małych i wygodnych sklepów, każdego dnia odpowiadająca na potrzeby milionów Klientów. Przez 25 lat obecności na polskim rynku firma ugruntowała pozycję lidera segmentu modern convenience. Ideą funkcjonowania sieci jest bliskość i wygoda Klientów, którzy w ponad 9 tys. placówek mogą zrobić szybkie zakupy, skorzystać z bogatego pakietu usług czy zjeść szybką przekąskę na ciepło serwowaną w ramach Żabka Café.
 Członkowie wspierający: 
 Allegro.pl Sp. z o.o. 
 Bank Polska Kasa Opieki SA I Oddział w Poznaniu 
 Santander Bank Polska 
 Beiedersdorf Manufacturing Poznań Sp. z o. o. 
 Biofarm Sp. z o.o. 
 BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sp.k., 
 City Handlowy Region Zachodni 
 Deloitte Polska Spółka z o.o. Sp.k. 
 Doradztwo Gospodarcze DGA S.A. 
 GlaxoSmithKlinePharmaceuticals SA 
 Grupa Muszkieterów w Polsce 
 Hansgrohe Sp. z o.o. 
 HSBC 
 Iron Mountain Polska Sp. z o.o. Oddział w Poznaniu 
 ITTI Sp. z o.o. 
 Michał Sokołowski Doradztwo Podatkowe 
 Mikołaj Maśliński Doradztwo Prawne 
 PBE ELBUD POZNAŃ S.A. 
 Philips Lighting Poland SA 
 Polska Izba Artykułów Promocyjnych 
 PwC 
 Przedsiębiorstwo A. Grzegorczyk Sp. z o.o. 
 Raiffeisen Bank Polska SA Oddział w Poznaniu 
 TAX&DUTY Luiza Pieprzyk 
 TESCO Polska Sp. z o.o. 
 World Trade Center Poznań Sp. z o.o.