Patronaty

Zespół Pieśni i Tańca ŁANY Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu w bieżącym roku świętować będzie jubileusz 45.lecia działalności artystycznej.
Koncerty jubileuszowe Zespołu realizowane będą w ramach obchodów 100.lecia Uniwersytetu Poznańskiego i odbędą się 13.04.2019 roku w Auli UAM przy ul.Wieniawskiego 1.

Stowarzyszenie Polski Klub Kawaleryjski – relacja z działań:

Stowarzyszanie obchodziło w maju święto pułkowe 17. Pułku Ułanów Wielkopolskich w Gnieźnie. Otrzymało w tym czasie sztandar, który jest wierną kopią pierwszego sztandaru 17. Pułku Ułanów.

W czerwcu w czasie pięciu dni 3-7 czerwca przedstawiciele Stowarzyszenia wzięli udział w 120.kilometrowym, edukacyjnym rajdzie konnym, szlakiem 3./17. Pułku Ułanów Wlkp. ze Zdziechowy do Szubina. Wykonano w czasie tego rajdu 6 prezentacji dla dzieci i młodzieży, przedstawiających pokazy władania szablą i lancą. Linki do fotorelacji na stronie.

Święto Pułkowe 17. Pułku Ułanów w Gnieźnie:

tutaj

Rajd konny szlakiem 3. Pułku Ułanów Wielkopolskich:

tutaj

 

Rajd został wsparty przez wszystkie mijane miejscowości oraz przez Gminę Gniezno. Finansowego wsparcia udzielił poznański oddział IPN. Wielkopolskiego Związek Pracodawców Lewiatan patronuje Stowarzyszeniu .

      

 

 

„Chór Akademicki Coro da Camera Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, jako grupa objęta przez WZP Lewiatan patronatem, zwraca się z uprzejmą prośbą o dofinansowanie wyjazdu na VIII Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Chóralny „Canco Mediterrania”, który odbywa się w dniach 11-16.09 2018 w Barcelonie i Lloret de Mar. Szczegóły

 

 

  • “ABC-Ekonomii” to autorski projekt Artura Czepczyńskiego, właściciela firmy ABC-Czepczyński, zrzeszonej w WZP Lewiatan.Ma on za zadanie upowszechnianie edukacji ekonomicznej i finansowej wśród przedszkolaków (5-,6-latki) oraz uczniów klas I-III szkół.

Więcej: LEWIATAN, logo-abcekonomii.

Linki:

CDV – nowy projekt dla studentów i przedsiębiorców „Co (i) jak?” http://www.fundacjatrifolium.org.pl/category/aktualnosci/

 

 

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater