Szkolenia

Poznańskie Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne w Poznaniu – Centrum nowych możliwości – 30 marca 2022 r. godz. 10:00

PCSK – Centrum nowych możliwości

Zapraszamy na niezwykłą podróż do Poznańskiego Centrum Szkoleniowo – Konferencyjnego. Zlokalizowany tuż przy węźle autostradowym Poznań – Komorniki obiekt, oferuje aż siedem przestrzeni konferencyjnych (od 50-300m2), studio streamingowe, studio greenscreen, salę kinową, ogromną strefę open space (900m2), oddzielną przestrzeń cateringową i chilloutową z wygodnymi skórzanymi kanapami. A na zewnątrz 4ha przestrzeni, Autodrom Poznań, plac eventowy oraz obszerny darmowy parking z ładowarkami do aut elektrycznych.
To doskonałe miejsce na konferencje, szkolenia, sesje fotograficzne, produkcje filmowe, a nawet – na kino samochodowe w przestrzeni outdoorowej. Te niczym nieograniczone możliwości zawsze są gwarancją udanej realizacji Waszych pomysłów.
Zwracamy również szczególną uwagę na realizacje ONLINE w naszych najnowocześniejszych studiach streamingowych, obsługiwanych przez wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.
Wszystkie nasze możliwości zaprezentujemy podczas streamingu, który odbędzie się w środę 30 marca 2022 r. o godzinie 10:00.

Transmisja dostępna będzie na kanale YT: https://youtu.be/THofdxoEMe4

Zapraszamy
Naprawdę warto!
Zespół PCSK