Szkolenia

KONFERENCJE W 2024 ROKU


Nowy Rok przynosi nowe wyzwania. Z energią i ambitnymi celami wkraczamy w ten czas, zapraszając Państwa na trzy wyjątkowe konferencje, które organizujemy. 

Pierwsza z nich, IX edycja Forum Nowoczesna Energetyka, odbędzie się w dniach 10-12.04.2024 w Osadzie Karbówko. Wspólnie z firmami APS Energia, Hoppecke i ZPAS, będziemy gospodarzami tego wydarzenia, na którym tradycyjnie witamy ekspertów z dziedzin automatyki, energetyki oraz oprogramowania systemów dystrybucji energii elektrycznej. 

Następnie, zapraszamy na XV Seminarium Szkoleniowo Techniczne, szczególnie cenione przez biura projektowe. To wydarzenie, które stało się stałym punktem w kalendarzach naszych klientów, odbędzie się w dniach 12-14.06.2024 w Hotelu IBIS w Gnieźnie. 

Ostatnim wydarzeniem w naszym kalendarzu na ten rok jest XXVIII Konferencja Energetyków. Od 30 lat jesteśmy jej organizatorami, a w tym roku spotkamy się w dniach 02-04.10.2024 w Osadzie Karbówko. Konferencja ta skierowana jest do specjalistów z elektrowni, elektrociepłowni, Polskich Sieci Elektroenergetycznych oraz innych podmiotów branży elektroenergetycznej. 

Przypominamy, że zaproszenia na te wydarzenia będą wysyłane co najmniej z dwumiesięcznym wyprzedzeniem. W razie nieotrzymania zaproszenia prosimy o kontakt. 

Adrian Mazur, Tel. 607 900 533,Adrian.mazur@mikronika.com.pl