Szkolenia, Wieści z firm

Konferencja „​Zwinne przedsiębiorstwa w rzeczywistości VUCA. Trzy aspekty: ludzie, dane i narzędzia”, 20 września

zespół Centrum Praktyczności Collegium Da Vinci ma przyjemność zaprosić Państwa na konferencję dla biznesu pt. Zwinne przedsiębiorstwa w rzeczywistości VUCA. Trzy aspekty: ludzie, dane i narzędzia. Konferencja jest doskonałą okazją, aby nawiązać kontakty biznesowe, poznać się bliżej oraz dzielić się dobrymi praktykami, a to wszystko w miejscu, które łączy biznes z edukacją, czyli w Uczelni ludzi ciekawych – Collegium Da Vinci. Prelekcje wygłoszą eksperci, którzy podzielą się swoim doświadczeniem wynikającym z funkcjonowania w nowoczesnym biznesie. 

Konferencję rozpoczniemy dawką informacji o obecnej specyfice rynku pracy oraz jego przyszłości, także w kontekście edukacji. W części “ludzie” poruszymy aspekty związane z zarządzaniem różnorodnością, międzykulturowością oraz grywalizacją. W części “dane” omówimy zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa danych, a także ich analizy i wizualizacji. Ostatnia część – “narzędzia” – dostarczy nam wiedzy z zakresu e-learningu, mentoringu, zwinnego zarządzania i przepływu pracy. 

Więcej informacji o konferencji – program i sylwetki prelegentów dostępne są na naszej stronie internetowej pod linkiem: https://cdv.pl/wydarzenia/konferencja/zwinne-przedsiebiorstwa-w-rzeczywistosci-vuca/

Swoim doświadczeniem podzielą się przedstawiciele i przedstawicielki m.in. OLX Praca, STX NEXT, Lidl, cyber_Folks, SPOC.

Konferencja odbędzie się stacjonarnie 20 września w godzinach 9:00 – 14:30.

Zapisy pod linkiem: formularz zapisów na konferencję 

Wstęp na konferencję jest bezpłatny, obowiązują zapisy. Liczba uczestników konferencji jest ograniczona, w związku z tym decyduje kolejność zgłoszeń.

Spotkajmy się, aby w inspirującej atmosferze poznać elementy wpływające na zwinność biznesu, synergię w zarządzaniu oraz wykorzystanie dobrych praktyk dla dynamicznego rozwoju przedsiębiorstw.

Równocześnie informujemy, że zapisy zostaną zamknięte 15 września lub wcześniej w przypadku wyczerpania limitu miejsc.