Aktualności, Wieści z firm

IT.Integro Ponownie zostaliśmy srebrnym partnerem konferencji Directions EMEA 2021

Już w dniach 27-29 października br. odbędzie się międzynarodowa konferencja Directions EMEA 2021. Wydarzenie dedykowane Partnerom Microsoft zaplanowane jest w tym roku we Włoszech, w Mediolanie. IT.integro po raz kolejny będzie współuczestniczyć w konferencji jako Silver Sponsor, a w trakcie sesji 27 października opowiemy o Global Apps – naszych produktach dla firm międzynarodowych i wielooddziałowych.

Directions EMEA o cykliczna konferencja, która co roku gromadzi w jednym miejscu konsultantów, programistów, ekspertów technicznych oraz menadżerów sprzedaży związanych z systemem Dynamics NAV/ Dynamics 365 Business Central. Jest to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów w ramach sieci partnerskich – ale nie tylko! Wydarzenie daje również możliwość zapoznania się ze strategią rozwoju oprogramowania i zintegrowanych z nim produktów.

Głównym założeniem wydarzenia jest dzielenie się wiedzą, doświadczeniem i wzmacnianie społeczności Dynamics. Jak co roku, również i teraz wielu ekspertów IT.integro – kluczowego Partnera Microsoft w Polsce – będzie miało okazję być na miejscu.

IT.integro jako Silver Sponsor Directions EMEA 2021

Nasi eksperci regularnie stanowią część konferencji dedykowanej Partnerom Microsoft. Zgodnie z tradycją, również w tym roku będziemy uczestniczyć w wydarzeniu jako jeden ze sponsorów. Będzie to dla nas okazja do zaprezentowania z bliska autorskich aplikacji IT.integro dla użytkowników Dynamics 365 Business Central, którzy na co dzień działają w obrębie organizacji rozproszonych. W skład Global Apps wchodzą: Advanced Intercompany, Master Data Management System, Intercompany Insights. Nasze rozwiązania dodane przedstawimy na głównej scenie w ramach dwóch prezentacji, a także na stoisku.

27 października
12.00 – 12.45

  1. Advanced Intercompany – comprehensive support for intercompany processes within a group of companies working with Dynamics 365 Business Central

27 października
17.45 – 18.00

  1. Global Apps – 3 apps to manage master data, streamline intercompany trade and share information across companies working with Dynamics 365 Business Central

Po więcej informacji o rozwiązaniach Global Apps zapraszamy na stronę: www.BCglobalapps.com