Aktualności, Wieści z firm

Zmiany dla aplikacji Polish Localization i Polish Language (Poland)

Przedstawiamy w nowej odsłonie nasze aplikacje dla polskich przedsiębiorstw korzystających z systemu ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central. Aplikacja Polish Functionality – Starter Pack (wcześniej Polska Funkcjonalność) jest dostępna pod nową nazwą Polish Localization, a nazwa aplikacji Polish Language for Poland (wcześniej Polska Wersja Językowa) została uproszczona do formy Polish Language (Poland). Nowe nazwy zostały wprowadzone z myślą o użytkownikach, którzy mogą je bez problemu odnaleźć na platformie Microsoft AppSource.

Polish Localization i Polish Language (Poland)

Rozwiązanie Polish Localization to jedna z biznesowych aplikacji dostarczanych przez IT.integro. Jako kluczowy Partner Microsoft w Polsce, firma od lat dostarcza rozszerzenie systemu Dynamics 365 Business Central (wcześniej dla Dynamics NAV) dla przedsiębiorstw działających w Polsce. Polish Localization pozwala na dostosowanie funkcjonalności systemu ERP do polskich wymogów prawnych. Dostarcza funkcjonalności w zakresie obsługi:

  • księgi głównej,
  • podatku VAT,
  • należności i zobowiązań,
  • środków trwałych,
  • zapasów,
  • analiz i raportów,
  • JPK,
  • Obowiązkowej podzielonej płatności.

Druga aplikacja, Polish Language (Poland), umożliwia użytkownikom korzystanie z systemu w polskiej wersji językowej.

Pierwsze wersje obu aplikacji powstały wiele lat temu. Są one stale rozwijane i rozszerzane – synchronicznie do rozwoju systemu ERP Dynamics 365 Business Central, a także zmieniających się przepisów polskiego prawa. Od 2019 roku oba rozwiązania są dostępne w modelu chmurowym na platformie Microsoft AppSource. Były to pierwsze chmurowe aplikacje na AppSource dostarczone przez polskiego Partnera Microsoft.

Sprawdź Polish Localization na AppSource.

Sprawdź Polish Language (Poland) na AppSource.

Zyskaj dostęp do dokumentacji dla Polish Localization i Polish Language (Poland)

Plany rozwoju aplikacji, dokumentację oraz inne materiały dla rozwiązań dostarczanych przez IT.integro znajdziesz na platformie z dokumentacją docs.it.integro.pl

Dokumentacja dla Polish Localization

slice1

IT.integro sp. z o.o.
ul. Ząbkowicka 12
60-166 Poznań

tel.: +48 61 861 43 51