Aktualności, Pomoc dla Ukrainy, Wieści z firm

Beyond.pl wspiera Ukrainę

Oświadczenie Beyond.pl w sprawie wsparcia Ukrainy

W Beyond.pl jesteśmy przeciwni przemocy i agresji w jakiejkolwiek postaci. W Beyond.pl jesteśmy zaangażowani w obronę pokoju i wolności. Beyond.pl stoi po stronie Ukrainy.

Wierzymy, że należy bronić tego, co słuszne. Dlatego też zdecydowaliśmy się wesprzeć finansowo projekt „SOS Ukraina” prowadzony przez Polska Akcję Humanitarną (PAH). Oczywiście powyższe wsparcie to tylko kropla w morzu potrzeb, w związku z czym rozpoczynamy także kolejne projekty, które pomogą potrzebującym w jeszcze większym stopniu.

Pierwszoplanowo inicjujemy programy pomocy obywatelom/rodzinom z Ukrainy, którzy z powodu tego nieuzasadnionego ataku są zmuszeni do opuszczenia swoich domów. Jeśli możecie, podzielcie się proszę poniższymi informacjami ze swoimi ukraińskimi partnerami, klientami, rodziną i przyjaciółmi:

  • Beyond.pl oferuje wsparcie wszystkim firmom, które chcą przenieść infrastrukturę i usługi IT z Ukrainy do UE. Udostępnimy naszą infrastrukturę i naszych ekspertów aby pomóc w procesie migracji. Usługi będą świadczone ze zniżką co najmniej 80% w stosunku do naszego zwykłego cennika. Jesteśmy dostępni 24/7! Kontaktujcie się z nami za pomocą adresu contact@beyond.pl.
  • Udostępniamy przestrzeń biurową – mamy miejsce na ponad 80 biurek, które od przyszłego tygodnia udostępnimy wszystkim osobom z Ukrainy – które jeśli się osiedlą – będą wymagały dostępu do prądu, sprzętu komputerowego, biurka, czy połączenia z internetem, w celu kontynuowania swojej pracy. Kontaktujcie się z nami za pomocą adresu contact@beyond.pl.
  • Priorytetem jest dla nas wsparcie osób z wykształceniem informatycznym/inżynierskim. Zrobimy, co w naszej mocy, aby zapewnić dobry start finansowy i zminimalizować stres związany z rozpoczęciem nowej pracy. Jeśli nie będziemy mogli zatrudnić Cię bezpośrednio, pomożemy Ci poprzez sieć naszych klientów i partnerów, którzy mamy nadzieję, dołączą do projektu. Kontaktujcie się z naszym działem HR – są oni dostępni 24/7. Możecie pisać na adres hr@beyond.pl.
  • Jeśli szukacie jeszcze innych źródeł wsparcia, koniecznie sprawdźcie inicjatywę Tech To The Rescue.