Szkolenia, Wieści z firm

Zaproszenie na konferencję „Jak usprawnić procesy operacyjne w dobie kryzysu i na tym dobrze zarobić”, 20 września

W imieniu Instytutu Zarządzania Ograniczeniami TOC+ Sp. z o.o., członka WZP Lewiatan, zapraszamy na darmową XX Konferencję Praktyków TOC, której tematem przewodnim jest:

„Jak usprawnić procesy operacyjne w dobie kryzysu i na tym dobrze zarobić”.

Konferencja odbędzie się w środę 20 września 2022r. w godz.9:00 – 17:00, w sali konferencyjnej Lab One, ul. Bukowska 150 w Poznaniu lub online.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Dodatkowo jest również możliwość wzięcia udziału w odpłatnych warsztatach oraz darmowej konsultacji biznesowej Pawłem Schmidtem – Prezesem Zarządu Instytutu Zarządzania Ograniczeniami, który pomaga przedsiębiorcom zwielokrotnić zyski oraz wejść na nową krzywą wzrostu dzięki metodologii TOC.

Na konferencji zdobędą Państwo wiedzę dotyczącą zarządzania strategicznego w czasach kryzysu — szczególnie usprawnień operacyjnych oraz wiedzę jak na kryzysie można zarobić. Prelegenci konferencji, to praktycy TOC i podzielą się swoimi cennymi doświadczeniami w tym aspekcie.

Spodziewać się można sporo praktyki oraz szczypty inspiracji, która jest potrzebna — szczególnie w dzisiejszych czasach. 

Uwaga! 

Pierwsze 5 osób, które zapiszą się na Konferencję powołując się na WZPL w polu ”masz pytanie?” otrzymają bezpłatny udział w wybranych przez siebie warsztatach!

Wystarczy kliknąć link https://ekspert.toc.org.pl/konferencja-toc ,aby zapisać się na konferencję