Szkolenia, Wieści z firm

Zaproszenie na cykl szkoleń o work-life balance w kodeksie pracy, 8 i 15 marca

W imieniu Kancelarii Prawa Pracy SZUSZCZYŃSKI KAMIŃSKA zapraszamy Państwa na bezpłatne spotkania z cyklu o work-life balance w kodeksie pracy:

8 marca br., w godz. 10.00-10.45, w formule on-line, jego tematyką będzie „Work-life balance w kodeksie pracy, cz. I: Warunki zatrudnienia”; prelegenci: mec. Anna Kamińska i mec. Michał Szuszczyński à w celu zarejestrowania się kliknij TUTAJ;

15 marca br., w godz. 10.00-10.45, w formule on-line, jego tematyką będzie „Work-life balance w kodeksie pracy, cz. II: Uprawnienia rodzicielskie pracowników”; prelegentki: mec. Sylwia Jaworska i mec. Justyna Grzelak-Grzyb à w celu zarejestrowania się kliknij TUTAJ.

Udział w szkoleniach jest bezpłatny i wymaga rejestracji z adresu z domeny służbowej. O udziale w webinariach decyduje kolejność zgłoszeń, przy czym pierwszeństwo mają Klienci Kancelarii. Kancelaria zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia (potwierdzeniem zaakceptowania zgłoszenia będzie wysłany przez Kancelarię, najpóźniej w dniu poprzedzającym wydarzenie, link umożliwiający uczestnictwo w webinarium).

Wydarzenie jest zamknięte dla przedstawicieli innych kancelarii prawnych oraz firm doradczych – dziękujemy za Państwa zrozumienie.