Szkolenia, Wieści z firm

Zaproszenie na C Y K L webinarów – Jak rozwiązać umowę o pracę

W imieniu kancelarii Szuszczyński Kamińska Kancelaria Prawa Pracy, członka WZP Lewiatan  zapraszamy na bezpłatne szkolenia online w ramach cyklu

Jak bezpiecznie i zgodnie z przepisami prawa rozstać się z pracownikiem?„.

Webinaria poprowadzą radcowie prawni z Kancelarii Prawa Pracy Szuszczyński Kamińska.

Rozstanie się z pracownikiem z reguły nie należy do rzeczy łatwych. Pominąwszy ludzki i psychologiczny aspekt tej okoliczności, dodatkowych trudności nastręczają kwestie prawne dotyczące tego, w jaki sposób należy to przeprowadzić w sposób zgodny z przepisami prawa i jednocześnie nie narażający organizacji na potencjalne roszczenia finansowe. Dlatego w ramach cyklu sześciu spotkań prawnicy Kancelarii podzielą się z Państwem swoimi praktycznymi doświadczeniami nabytymi w okresie kilkunastu lat prowadzenia w imieniu pracodawców kilkuset sporów sądowych, przedmiotem których było rozwiązywanie umów o pracę.

Webinary prowadzone będą poprzez platformę ClickMeeting. Udział w nich jest bezpłatny i wymaga rejestracji z adresu z domeny służbowej. O udziale w webinarium decyduje kolejność zgłoszeń, przy czym pierwszeństwo mają Klienci Kancelarii. Z jednej firmy zgłosić się mogą maksymalnie dwie osoby. Kancelaria zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia (potwierdzeniem zaakceptowania zgłoszenia będzie wysłany przez Kancelarię, najpóźniej w dniu poprzedzającym wydarzenie, link umożliwiający uczestnictwo w webinarium). Wydarzenia są zamknięte dla przedstawicieli innych kancelarii prawnych oraz firm doradczych – dziękujemy za Państwa zrozumienie.

Program szkoleń dostępny jest pod linkiem: TUTAJ