Szkolenia, Wieści z firm

” Work-life balance w pytaniach i odpowiedziach” spotkanie 24 maja

W imieniu Kancelarii Prawa Pracy SZUSZCZYŃSKI KAMIŃSKA zapraszamy Państwa na bezpłatne spotkanie z cyklu „O prawie przy kawie” organizowane przez Kancelarię iWyższą Szkołę Logistyki przy współudziale Kuehne + Nagel.

Spotkanie odbędzie się w dniu 24 maja br., w godz. 11.00-12.00, w formule on-line (link rejestracyjny poniżej), a jego tematyką będzie:

„Work-life balance w pytaniach i odpowiedziach”.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Małgorzata Odyniec – HR Manager Kuehne + Nagel Polska, która „odpytywała” będzie z zagadnień work-life balance wspólników Kancelarii – Annę Kamińską oraz Michała Szuszczyńskiego, zaś moderatorem dyskusji będzie dr Mateusz Wiliński.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny i wymaga rejestracji z adresu z domeny służbowej. O udziale w webinarium decyduje kolejność zgłoszeń, przy czym pierwszeństwo przysługuje członkom Rady Pracodawców działającej przy Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu oraz Klientom Kancelarii.

W celu zarejestrowania się na wydarzenie kliknij  TUTAJ.

Kancelaria zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia (potwierdzeniem zaakceptowania zgłoszenia będzie wysłany przez Kancelarię, najpóźniej w dniu poprzedzającym wydarzenie, link umożliwiający uczestnictwo w webinarium).

Wydarzenie jest zamknięte dla przedstawicieli innych kancelarii prawnych oraz firm konkurencyjnych i doradczych – dziękujemy za Państwa zrozumienie.