Aktualności, Wieści z firm

Weź udział w Pozitive Technologies 2022 i dowiedz się, jak tworzymy chmurowe aplikacje dla systemu ERP Business Central!

Już 24 listopada odbędzie się czwarta konferencja Pozitive Technologies! To wydarzenie skierowane do wszystkich uczestników branży IT – od programistów, po informatyków i innych specjalistów w obszarze IT. IT.integro po raz drugi wspiera Pozitive Technologies, jako jeden ze sponsorów. Nasi specjaliści pojawią się wśród prelegentów i opowiedzą uczestnikom o tym, w jaki sposób tworzymy biznesowe aplikacje chmurowe, zintegrowane z systemem ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central. Konferencja odbędzie się zarówno w formie online, jak i offline, a udział jest bezpłatny – dlatego zapraszamy do rezerwacji miejscówek i na naszą prelekcję!

Konferencja Pozitive Technologies 2022

Inicjatywa Pozitive Technologies miała swój początek w 2019 roku w Poznaniu. Jej celem jest integracja polskich specjalistów branży IT oraz stworzenie przestrzeni do wymiany wiedzy, networkingu i wzmacniania kompetencji technologicznych w poznańskim świecie IT.

Pozitive Technologies 2022 odbędzie się już 24 listopada. Podczas części konferencyjnej online można bezpłatnie wysłuchać prezentacji z programu ponad 50 prelegentów!

Program Pozitive Technologies jest podzielony na kilka obszarów tematycznych:

  • GrunSec – dla zainteresowanych bezpieczeństwem informatycznym;
  • Jeżyce++ – dla chcących pogłębić wiedzę w obszarze architektury i developmentu;
  • WilData – dla ciekawych narzędzi do analityki i przetwarzania danych;
  • PiątkOps – dla tych, którzy chcą wdrożyć metodykę DevOps do swojej pracy;
  • NaraMobile – dla pracujących z technologiami mobilnymi;
  • PMalta/Agilinek – dla tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę w zakresie zarządzania projektami oraz metodyk Scrum i Agile.

Po konferencji online można wziąć udział w wydarzeniu networkingowym i afterparty. W wieczornym programie zaplanowano wiele atrakcji – m.in. koncert donGURALesko, występ stand’upowy, VR Room, konkursy gamingowe, debata Kobiety w IT i wiele innych!

Zapraszamy do sprawdzenia pełnego programu i rejestracji na stronie pozitive.tech

IT.integro wśród sponsorów Pozitive Technologies 2022

Podczas poprzedniej edycji Pozitive Technologies 2021 opowiadaliśmy o tym, a jaki sposób korzystamy z metodyki DevOps. Tym razem przedstawimy uczestnikom proces tworzenia aplikacji biznesowych, które rozszerzają standardowy zakres funkcjonalności Microsoft Dynamics 365 Business Central, jednego z najbardziej popularnych systemów ERP na świecie. Opowiemy o narzędziach deweloperskich od Microsoft (m.in. Azure DevOps), które pozwalają nam tworzyć chmurowe aplikacje. Są one następnie publikowane w marketplace Microsoft AppSource i dostępne dla przedsiębiorstw z całego świata.

#PozitiveTech2022

Jeśli szukasz nowych znajomości w branży IT, dawki praktycznej wiedzy lub szukasz inspiracji – weź udział w Pozitive Technologies 2022. Sprawdź program konferencji i wybierz prelekcje, które najbardziej Cię interesują.

Wśród prelegentów są specjaliści z takich firm jak: IT.integro, GSK, Rockwool, TietoEvry, Żabka Polska, Ullizee-Inc, Sii, X Agility, Corunet, summ-it, VISA, All for One, Hacken Cybersecurity Services, Mobica, TechnipFMC, Capgemini, Innergo, Fandom, Allegro, Red Hat, Data Courage, AtomicJar, Snowflake, Bottega IT Minds.

Jeśli chcesz pogadać, jak się pracuje w IT.integro, na czym polega praca programisty konsultanta ERP czy jak tworzymy chmurowe aplikacje, będziemy na wieczornym evencie i afterparty. Zapraszamy do rozmowy i do zobaczenia!