Aktualności, Wieści z firm

Targi LOOK & beautyVISION – poznaj najnowsze trendy na rynku beauty

Światowe trendy, flagowe marki i atrakcyjny program wydarzeń – 7 i 8 maja, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się Targi LOOK & beautyVISION. Doświadczeni fachowcy, a także amatorzy, którzy interesują się tematyką pielęgnacji ciała i włosów, będą mogli skupić się na odkrywaniu trendów oraz innowacyjnych produktów i usług.

Uczestnicy Forum Fryzjerstwa LOOK znajdą tu nie tylko preparaty pielęgnacyjne do włosów, jak: odżywki, maski, szampony, olejki, produkty termoochronne czy zestawy do koloryzacji.
W ofercie skierowanej do profesjonalistów pojawi się także wyposażenie salonów fryzjerskich – meble fryzjerskie; sprzęt – lokówki i prostownice, maszynki i trymery czy suszarki. Nie zabraknie również narzędzi i akcesoriów niezbędnych w pracy każdego fryzjera takich jak: szczotki i grzebienie, pędzle i miseczki, ręczniki, kołnierzyki oraz pelerynki.

W ramach programu wydarzeń odbędą się odbędą się Mistrzostwa Polski – Master of Beauty w kategoriach Fryzjerstwo, Barbering i Przedłużanie Włosów oraz konkurs KREATOR. Będzie można również zobaczyć pokazy najlepszych fryzjerów męskich z całej Polski podczas HAIR SCHOOL przy BARBER STREET, a otwarta przestrzeń pozwoli skorzystać z serii wykładów, zaobserwować trendy i najnowsze techniki strzyżenia i golenia. Już drugi raz w trakcie targów LOOK odbędzie się „bitwa” mistrzów barberingu, podczas Mistrzostw Polski w Goleniu twarzy na mokro. Uczestnicy będą mieli również okazję przenieść się w czasie i zobaczyć celebrację rytuału golenia twarzy podczas Europejskiej Wystawy Sprzętu do Golenia. Gościem specjalnym targów LOOK 2022 będzie Leah Hayden Cassidy – specjalistka męskich cięć i jedna z największych gwiazd barberingu w Europie. Na specjalną konferencję zapraszamy również nauczycieli kształcących fryzjerów.

Natomiast osoby zainteresowane kosmetologią, podczas Forum Kosmetyki beautyVISION znajdą profesjonalne preparaty pielęgnacyjne do twarzy i ciała jak: wygładzające peelingi, balsamy modelujące, kremy do rąk i stóp, maski nawilżające czy zestawy do demakijażu i oczyszczania skóry. Eksperci będą mogli skorzystać z oferty, w której pojawi się także nowoczesny sprzęt do zabiegów kosmetycznych, wyposażenie salonów – akcesoria do dezynfekcji, masażery, lampy kosmetyczne.

Nie zabraknie również produktów do wykonywania profesjonalnego makijażu, m.in.: szminek, cieni do powiek, korektorów, podkładów czy pędzli kosmetycznych.

W programie wydarzenia znajdą się: Mistrzostwa Nails Olympic International – największy, profesjonalny konkurs stylizacji paznokci w Europie, podczas którego eksperci z całego świata zmierzą się w kilkunastu konkurencjach zdobienia paznokci. W trakcie targów beautyVISION odbędą się także Mistrzostwa Polski – Master of Beauty w kategorii Makijaż profesjonalny i stylizacja brwi. W ramach Konferencji „Salon Kosmetyczny XXI wieku” i Kongresu Podologicznego, zapraszamy na wykłady prowadzone przez ekspertów.

Fryzjerstwo oraz kosmetyka należą do jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się branż.
Ze względu na wymaganą od ekspertów w tym fachu kreatywność, oczekuje się od nich ciągłego rozwoju umiejętności oraz poszerzania wiedzy. Dlatego tak ważną część Targów LOOK & beautyVISION stanowią merytoryczne szkolenia oraz profesjonalne pokazy. Eksperci dzielą się całym arsenałem wskazówek od wyboru odpowiednich akcesoriów i narzędzi, po metody wykorzystywane w praktyce – w tych zawodach nic nie jest dziełem przypadku.

Targi LOOK & beautyVISION

to miejsce stworzone z pasji do piękna, idealne nie tylko dla profesjonalistów, ale również dla osób spoza branży lub dopiero debiutujących na rynku fryzjersko-kosmetycznym. Otwarta i przyjazna atmosfera sprzyja zarówno nowym transakcjom biznesowym, jak i udanym zakupom.

Bilety dostępne na www.tobilet.pl

 Więcej informacji na:

  • Stronach www:

targifryzjerskie.pl oraz beautyvision.mtp.pl