Szkolenia

Środowe poranki z prawem pracy i HR. Zakończenie cyklu: podsumowanie i temat specjalny, 14 czerwca

W imieniu Kancelarii Prawa Pracy SZUSZCZYŃSKI KAMIŃSKA zapraszamy Państwa na bezpłatne spotkanie z cyklu „Środowe poranki z prawem pracy i HR”.

Spotkanie odbędzie się w dniu 14 czerwca br., w godz. 10.00-10.45, w formule on-line (link rejestracyjny poniżej).

  • Przez pierwsze pół godziny zostanie przedstawione 10 najciekawszych pytań, jakie zadali uczestnicy podczas całego cyklu spotkań, który rozpoczął się we wrześniu 2022 roku;
  • Drugie pół godziny będą stuprocentową sesją Q & A, podczas której będą Państwo mogli pytać o… wszystko, co związane jest z prawem pracy i HR. Będzie zatem okazja postawić wspólników Kancelarii pod ostrzałem najtrudniejszych pytań.

Prelegentami na wydarzeniu będą mec. Anna Kamińska i mec. Michał Szuszczyński.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny i wymaga rejestracji z adresu z domeny służbowej. O udziale w webinarium decyduje kolejność zgłoszeń, przy czym pierwszeństwo mają Klienci Kancelarii. W celu zarejestrowania się na wydarzenie kliknij TUTAJ. Kancelaria zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia (potwierdzeniem zaakceptowania zgłoszenia będzie wysłany przez Kancelarię, najpóźniej w dniu poprzedzającym wydarzenie, link umożliwiający uczestnictwo w webinarium).

Wydarzenie jest zamknięte dla przedstawicieli innych kancelarii prawnych oraz firm konkurencyjnych i doradczych – dziękujemy za Państwa zrozumienie.

Serdecznie zapraszamy!