Aktualności

Poznański Kongres Gospodarczy 2022 – rejestracja ruszyła

To będzie największe wydarzenie gospodarcze tej jesieni w Poznaniu. Poznański Kongres Gospodarczy 2022 organizowany przez Instytut Poznański to dwa dni paneli, debat i dyskusji o najważniejszych wyzwaniach Poznania, Wielkopolski i Polski. Wstęp na PKG jest bezpłatny. Organizatorzy spodziewają się ok. 1000 uczestników.

Dwa dni przekrojowej dyskusji, spotkań i networkingu o charakterze biznesowym, ekonomicznym, politycznym, społecznym oraz samorządowym – to wszystko czeka uczestników Poznańskiego Kongresu Gospodarczego 2022, który odbędzie się w dniach 20-21 października 2022 r. na Stadionie Miejskim w Poznaniu (ul. Bułgarska 17).

Kongres to unikatowa możliwość rozmowy na całe spektrum tematów z otaczającej nas – coraz bardziej dynamicznej – rzeczywistości. Wezmą w niej udział przedsiębiorcy, naukowcy, samorządowcy, politycy, profesjonaliści i działacze społeczni – reprezentanci wielu dziedzin, które kształtują nasze życie społeczne.

Rejestracja na PKG 2022 ruszyła – wstęp jest bezpłatny i otwarty dla każdego. Wystarczy złożyć aplikację na stronie www.kongres.poznanski.org.

W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań uprzejmie prosimy o kontakt 603 052 976.