Aktualności, Wieści z firm

Nowe talenty IT poszukiwane! Dołącz do nas jako konsultant programista ERP

Dysponujesz wiedzą i praktycznymi umiejętnościami programistycznymi, które chcesz rozwijać? Być może rola konsultanta programisty Microsoft Dynamics 365 Business Central jest właśnie dla Ciebie. Napisz z nami długą historię swojej kariery, dołączając do zespołu w jednym z naszych biur – w Poznaniu, Krakowie, Warszawie lub Wrocławiu. Aplikuj na kariera.integro.pl.

„Jestem programistą ERP”. To tu mogę budować swoją karierę

Ale w jaki sposób? Konsultanci programiści ERP to liczna grupa utalentowanych specjalistów IT.integro, którzy łączą w sobie umiejętności programistyczne i kompetencje biznesowe. Jeżeli zależy Ci na inwestycji w swoje zdolności techniczne, a jednocześnie poszukujesz wyzwań, które pozwolą Ci rozwijać się w pracy z klientem na wielu kontynentach – być może niebawem zobaczymy Cię w naszych szeregach!

W swojej pracy doceniam przede wszystkim balans między różnymi aspektami obowiązków konsultanta ERP. Różnorodność projektów daje mi możliwość realizowania się zarówno w obszarze programowania – upgrade’ach systemowych czy opracowywaniu i developmencie modyfikacji – jak też w zadaniach rozwijających kompetencje miękkie poprzez kontakt z klientem. Czy to zdalnie, czy w czasie służbowych podróży, które są dobrą okazją do poszerzania swoich horyzontów biznesowych.

Alicja Wilczyńska, Młodsza konsultantka programistka

Młodszy konsultant programista zajmuje się programowaniem oraz dostarczaniem klientom opracowanych modułów systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central – jednego z czołowych oprogramowań ERP na świecie. Do jego kompetencji należy również testowanie nowych funkcji systemowych, opracowywanie dokumentacji projektowej z użyciem Markdown i realizowanie projektów wdrożeniowych w oparciu o metodykę Microsoft Dynamics Sure Step czy też Scrum. Oraz zapewnianie klientowi wsparcia podczas migracji danych do systemu czy prowadzonych szkoleń.

Na stanowisku możesz rozwijać swoje kompetencje miękkie i wiedzę z zakresu rachunkowości, procesów biznesowych oraz programowania i technologii.
Z czasem, wraz z nabywaniem biegłości w tych obszarach, a także doskonaleniu wiedzy z zakresu danej branży oraz umiejętności pracy projektowej, piszesz z nami kolejne rozdziały swojej historii, awansując w ramach przejrzystej ścieżki kariery IT.integro.

A z jakich technologii i narzędzi będziesz korzystać? M.in.: Visual Studio Code, AzureDevops, Git, Docker, Markdown czy Jira.

Nie tylko z domu do biura. Czyli podróżuj do klientów na całym świecie

Praca konsultanta programisty ERP nie pozwoli Ci się nudzić! Doświadczenie nabywasz m.in. dzięki uczestniczeniu w projektach wdrożeniowych realizowanych dla międzynarodowych firm na wielu kontynentach. Jako strategiczny Partner Microsoft Dynamics 365 w Polsce, współpracujemy z klientami na globalnym rynku – od Ameryki, przez Europę, Azję, po Australię i Nową Zelandię. Obsługujemy firmy już w 60 krajach, do których jako nasz konsultant będziesz podróżować służbowo. To tam odbywamy delegacje:


Rozwijaj się wśród ludzi, którzy Cię doceniają

Nikt nie lubi stać w miejscu. Z tego względu swoje umiejętności możesz szlifować u nas również w czasie szkoleń produktowych, projektowych czy technicznych i wykorzystywać wiedzę w praktyce. Co ważne, możesz być pewien, że Twoja praca i opinie zostaną docenione, ponieważ relacje w naszych zespołach opieramy na partnerstwie.

W IT.integro staramy się jak najlepiej dbać o tych, którzy są częścią naszego zespołu. By czuli cały czas satysfakcję ze swojej pracy i realizowanych projektów. Staramy się budować relacje w oparciu o partnerstwo oraz szacunek. Dążymy przede wszystkim do otwartej komunikacji, tzn. Zarząd ma zawsze otwarte drzwi do rozmowy, nawet na te trudniejsze tematy. Tę samą zasadę staramy się stosować w każdym zespole. Wierzymy, że jest to kluczowe dla budowania zaufania.

Agata Landzwójczak-Tyczyno, HR Business Partner IT.integro

Zostań konsultantem programistą ERP!

Jeżeli chcesz rozwijać swoją karierę w IT i móc realizować się w nowych wyzwaniach – dołącz do nas w Poznaniu, Warszawie, Krakowie lub Wrocławiu! Zostań częścią naszego zespołu. Aplikuj na: kariera.integro.pl