Aktualności, Szkolenia, Wieści z firm

Zaproszenie do udziału w projekcie Systemic Age Management oraz webinarium informacyjnego nt. projektu 27 września

W imieniu Grupy Profesja, członka WZP Lewiatan zapraszamy do udziału w projekcie „Systemic Age Management”.

SAM  to innowacyjny, kompleksowy program przygotowujący kadrę zarządzającą przedsiębiorstwami z sektora MŚP do zarządzania wiekiem i różnorodnością w firmie.

Program zbudowany został dzięki doświadczeniu partnerów projektu z Niemiec, Litwy oraz polskich i opiera się na najlepszych praktykach zarządzania, coachingu, psychologii, neuroaktywizacji z Europy.

Projekt wdraża strategiczne rozwiązania na rzecz utrzymania aktywności zawodowej pracowników w wieku przedemerytalnym i emerytalnym w Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorstwach (MMŚP).

  • Więcej informacji znajdą Państwo w prezentacji. Serdecznie prosimy o przekierowanie informacji do firm z sektora MMŚP, które mogłyby być zainteresowane udziałem w projekcie.
  • Udział w programie jest bezpłatny ze względu na dofinansowanie programu ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Unii Europejskiej.

Webinarium informacyjne dotyczące projektu SAM, odbędzie się 27 września o godzinie 12:00, za pośrednictwem aplikacji ZOOM.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o kontakt mailowy pod adresem  sam@fundacja-spoleczna.pl lub telefonicznie po numerem 577 666 148.