Aktualności

Konkurs „Wielkopolska dla Planety 2030! Nagroda Marszałka WojewództwaSerdecznie zapraszamy do składania aplikacji w ogłoszonym Konkursie o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego „Wielkopolska dla Planety 2030” edycja 2024.
Wnioski można składać w dwóch kategoriach: w kategorii „Nauka” doktorów i doktorantów, w kategorii „Biznes” przedsiębiorców. 
Kategoria „Nauka” adresowana jest do doktorów i doktorantów, którzy swoją aktywność naukową skupiają na tematyce związanej z potrzebą zintegrowanych działań w obszarze gospodarczym, społecznym i ochrony klimatu. Natomiast kategoria „Biznes” skierowana jest do regionalnych przedsiębiorstw stosujących innowacyjne rozwiązania w ramach sześciu inteligentnych specjalizacji dla Wielkopolski.  
Celem konkursu jest promocja wielkopolskiego wkładu w osiągnięcie Celów Zrównoważonego Rozwoju SDG oraz promocja transferu wiedzy do gospodarki, dzięki któremu możliwe będą realne zmiany uwzględniające rozwiązania proklimatyczne we wszystkich obszarach życia społeczno-gospodarczego.  
Na laureata czekają atrakcyjne nagrody:
w kategorii „Nauka” – nagroda wyjazdowa: udział w targach World Al Show Singapore w terminie 31.07.-5.08.2024 lub 2-tygodniowy pobyt w Danau Girang Field Centre (Borneo, Malezja) w lipcu 2024 r., w kategorii „Biznes” – nagroda finansowa: 50 000 PLN.
  Link do konkursu: https://www.umww.pl/artykul/konkurs-wielkopolska-dla-planety-2030