Szkolenia

JA – LIDER – ZESPÓŁ. Świadoma podróż w świecie ciągłych zmian, warsztat, 08 lutego

Zapraszamy do nieodpłatnego udziału w nowatorskim warsztacie „JA – LIDER – ZESPÓŁ”, wspierającym rozwój firm poprzez świadomy rozwój jednostek.

Już 8 lutego 2024 r. godz. 13.00-16.00 w formule stacjonarnej, zapraszamy do komfortowej przestrzeni eNStudios przy ul. Głogowskiej 216 w Poznaniu.

Zapoznamy Państwa do metodologią, która pozwala zrozumieć:

  • jak określić etap rozwoju firmy i rozpoznać potencjalne kryzysy
  • jak zdiagnozować potrzeby kompetencyjne firmy, zespołów
    i pracowników
  • jak sprawić, żeby zespoły były efektywne i składały się z pełnych mocy, zaangażowanych osób
  • jak stworzyć zespół odporny na zmienne/nieprzewidziane warunki otoczenia biznesowego

Warsztaty poprowadzą doświadczeni eksperci, którzy posiadają ponad 20-letnie doświadczenie w biznesie, a także sporcie. Wśród nich m.in. Bogumił Głuszkowski –

9-krotny Mistrz Polski w trialhlonie na różnych dystansach. Trener zawodników, kadr i medalistów olimpijskich wielu dyscyplin. Od zawsze związany z ruchem, równowagą i budowaniem stabilnych jednostek, które tworzą silne zespoły w świecie sportu i biznesu.

Podczas spotkania podzielimy się także z Państwem informacjami, jak można uzyskać dofinansowanie na realizację programów rozwojowych w latach 2024-2027.

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń zawierających: imię i nazwisko uczestnika, adres e-mail, numer telefonu oraz stanowisko zajmowane w firmie. Zgłoszenia przyjmujemy do 5.02.2024.

Rejestracja na adres   asystent@wzp.org.pl