Aktualności, Wieści z firm

IT.integro z nominacją do tytułu Made in Poland 2022!

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma otrzymała nominację w ramach międzynarodowego wydarzenia Made in Poland 2022. Jest to kongres zrzeszający w jednym miejscu polskich producentów, dystrybutorów oraz usługodawców, którzy będą mieli okazję zaprezentować się i wziąć udział w wielu prelekcjach na temat rodzimej gospodarki oraz innowacji. Kongres odbędzie się w Berlinie.

O wydarzeniu

Kongres, który odbędzie się w tym roku w Berlinie, organizowany jest przez Polską Agencję Przedsiębiorczości oraz redakcje Forum Przedsiębiorczości i Biznes Plus w Gazecie Wyborczej. Polska Agencja Przedsiębiorczości (PAP) od lat zajmuje się budowaniem nowoczesnego wizerunku naszej rodzimej gospodarki, m.in. poprzez ogólnopolskie spotkania gospodarcze realizowane już od 2013 roku.

Nadchodząca edycja Made in Poland 2022 ma zgromadzić w Berlinie aż 20 000 uczestników oraz 40 ekspertów, którzy wystąpią w roli prelegentów. O czym będzie mowa? Agenda wydarzenia obejmie aż 5 ścieżek tematycznych, poruszając takie kwestie jak m.in.: znaczenie polskiego biznesu na arenie europejskiej; kierunek rozwoju odnawialnych źródeł energii (OZE); budowanie „firmy przyszłości” w zgodzie z postępującą cyfryzacją; zarządzanie w czasach kryzysu czy wpływ programów rządowych na kształtowanie gospodarki.

Made in Poland podkreśla znaczenie polskich produktów i usług

Jak podkreślił w ramach ubiegłorocznej edycji Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny w Republice Federalnej Niemiec – prof. zw. dr hab. Andrzej Przyłębski – polskie produkty oraz usługi znajdują uznanie w skali globalnej i warto dbać o jeszcze większe eksponowanie ich potencjału. Jest to właśnie elementarny cel, który przyświeca kongresowi Made in Poland.

IT.integro już od ok. 14 lat dostarcza system ERP oraz gwarantuje swoje usługi na arenie międzynarodowej. Działamy obecnie na wszystkich kontynentach, w blisko 60 krajach. Jest nam niezmiernie miło, że jako poznańska firma promująca rozwój technologii dla firm z całego świata, zostaliśmy nominowani do tytułu Made in Poland i będziemy mieli okazję uczestniczyć w tak ważnym gospodarczo wydarzeniu.