Aktualności, Wieści z firm

Dobrze, że jesteś – spotkanie dobrego biznesu, zaproszenie, 24 kwietnia

Z wielką przyjemnością zapraszam Państwa, członków Wielkopolskiego Związku Pracodawców na spotkanie “Dobrze, że jesteś – spotkanie dobrego biznesu💚”, które odbędzie się w Hotelu Włoskim dnia 24.04 o godzinie 18.00.

KUOP BILET

Dobrze, że jesteś – spotkanie dobrego biznesu#2 💚 – Evenea.pl

Specjalnie dla Członków Wielkopolskiego Związku Pracodawców kod zniżkowy WZP10, który da Państwu 10% zniżki przy zakupie biletów

Dobrze, że jesteś💚

24 kwiecień, 18.00, Hotel Włoski

Zapraszamy na spotkanie networkingowe we wspaniałej przestrzeni w celu rozwoju dobrych biznesów.

Podczas spotkania inicjator cyklu spotkań Wojciech Wrociński właściciel ReklamowyGadzet.pl przeprowadzi wywiady z trzema osobami: Agnieszką Wnuk, Rafałem Labijakiem oraz Piotrem Strzyżewskim.

Oprócz wartościowych rozmów planujemy dużo czasu przeznaczyć na networking i możliwość poszerzania siatki kontaktów. Naszą misją jest połączenie przedsiębiorców i zbudowanie trwałych relacji biznesowych polegających na wzajemnym zrozumieniu i szacunku. Jesteśmy wdzięczni za każdego partnera biznesowego i chcemy zbudować społeczność, w której możliwe będzie pielęgnowanie wzajemnych relacji.

Jeśli potrzebujesz:

– inspiracji od praktyków dla rozwoju Twojego biznesu;

– spotkać ludzi biznesu i porozmawiać w trakcie 3 przerw networkingowych z kawą, herbatą i ciastkami;

– pomysłów na rozwiązanie najważniejszych wyzwań 2024r.;

– rozwijać sieć kontaktów;

Zapraszamy serdecznie na nasze spotkanie! W cenie biletu jest darmowy parking na terenie Hotelu Włoskiego.

Wojciech Wrociński – Inicjator cyklu spotkań, który zamarzył sobie, żeby połączyć niesamowitych ludzi. Właściciel agencji reklamowej ReklamowyGadzet.pl. Od ponad 15 lat zajmuje się gadżetami reklamowymi i tworzeniem niepowtarzalnych więzi ze swoimi klientami. Chce pomagać klientom w realizowaniu cudownych projektów i niezapomnianych prezentów pomagających w umacnianiu relacji przez lata. Prowadzący podcast „Dobrze, że jesteś”, od 8 lat członek klubu Poznaj Toastmasters. Członek wielu klubów biznesowych, których misją jest łączenie ludzi.

Agnieszka Wnuk – Zajmuje się marketingiem B2B, na co dzień współpracuje z przedsiębiorcami w zakresie doradztwa planowania działań marketingowo-sprzedażowych. Specjalizuje się w profesjonalnym wdrażaniu Social Selling, kładzie duży nacisk na współpracę działów sprzedaży i marketingu. Prowadzi szkolenia, konsultacje odnośnie LinkedIn i Sales Navigator. Od kilku lat zajmuje się online i offline marketingiem. Przeprowadziła niezliczoną liczbę warsztatów związanych z wdrożeniem Social Selling oraz Employee Advocacy. Doradza firmom jak wykorzystywać LinkedIn do działań budowania marki dobrego pracodawcy. Jest prelegentką na różnych konferencjach związanych z marketingiem B2B i nie tylko.

Prowadzi czynnie szkolenia dla firm oraz różnych podmiotów gospodarczych od 2018 roku.

Rafał Labijak – polski artysta-malarz urodzony w 1968 roku; zamieszkały na stałe w Poznaniu, odbywający jednak wiele podróży po świecie. Czas jego szczególnej międzynarodowej aktywności przypada na lata 2015-2016, gdy w Ostrawie (Czechy) tworzył na terenie zrewitalizowanego poprzemysłowego kompleksu hutniczo-górniczego Vitkovice. Malarstwo uprawia także w Berlinie, który stał się dla niego miejscem inspiracji i twórczego rozwoju dzięki kontaktom z tamtejszymi artystami. W latach 1990 – 2018 był właścicielem i zarządzającym w 8 spółkach w tym dwóch celowych w branży motoryzacyjnej, budowlanej oraz projektowej.

Piotr Strzyżewski – pieniądze muszą się zgadzać.
Jesteś właścicielem lub zarządzasz firmą i chcesz znacznie podnieść obrót i zysk firmy? Podnosimy znacznie wyniki firm o 30-50% w rok i więcej, doskonaląc zarządzanie całą firmą. Pracowaliśmy dla ponad 120 firm, głownie w Poznaniu i Wielkopolsce, bo stąd pochodzimy.

Partnerem strategicznym wydarzenia jest ReklamowyGadzet.pl.

Partnerem medialnym jest „Sukces po poznańsku”.

Dobrze, że przeczytałeś to zaproszenie do końca jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z koordynatorką Martą Mardas 789-307-969 m.mardas@reklamowygadzet.pl

Chcemy, też jasno powiedzieć nieważne czy z nami będziesz czy nie – Dobrze, że jesteś💚