Szkolenia, Wieści z firm

Cykl szkoleń dot. kontroli ZUS – Kto jest płatnikiem składek? 6 maja

w imieniu Kancelarii Prawa Pracy SZUSZCZYŃSKI KAMIŃSKA zapraszamy Państwa na bezpłatne spotkanie z cyklu „Co u pracodawców sprawdza ZUS, czyli źródła ryzyka podczas kontroli ZUS”.

Spotkanie odbędzie się w dniu 6 maja br., w godz. 10.00-10.45, w formule on-line (link rejestracyjny poniżej), a jego tematyką będzie Kto jest płatnikiem składek? Czyli o tzw. pętli ZUSowskiej i outsourcingu pracowniczym”.

Prelegentką na wydarzeniu będzie mec. Anna Kamińska.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny i wymaga rejestracji z adresu z domeny służbowej. O udziale w webinarium decyduje kolejność zgłoszeń, przy czym pierwszeństwo mają Klienci Kancelarii. Z jednej firmy zgłosić się mogą maksymalnie 2 osoby. W celu zarejestrowania się na wydarzenie kliknij TUTAJ. Kancelaria zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia (potwierdzeniem zaakceptowania zgłoszenia będzie wysłany przez Kancelarię, najpóźniej w dniu poprzedzającym wydarzenie, link umożliwiający uczestnictwo w webinarium).

Wydarzenie jest zamknięte dla przedstawicieli innych kancelarii prawnych oraz firm doradczych – dziękujemy za Państwa zrozumienie.