Aktualności, Wieści z firm

Collegium da Vinci – Solidarni z Ukrainą

Wspieramy ukraińskich Przyjaciół

W obliczu sytuacji i wydarzeń w Ukrainie wyrażamy pełne wsparcie i solidarność wobec naszych studentów, pracowników, partnerów edukacyjnych i biznesowych zza wschodniej granicy.

Wspólnota Collegium Da Vinci łączy ludzi różnych narodowości wokół naszych wartości: ciekawości, szacunku, zaufania i odpowiedzialności. Co piąty Student Collegium Da Vinci pochodzi z zagranicy, zdecydowana większość z nich – z Ukrainy. Od lat podkreślamy znaczenie współpracy międzynarodowej i międzykulturowej. Dbamy o to żeby w przyjaznej atmosferze każdy niezależnie od pochodzenia czuł się u nas jak domu.

Wychodząc naprzeciw trudnym sytuacjom, które mogą mieć miejsce wprowadzamy narzędzia umożliwiające dalszą naukę studentom, którzy po przerwie międzysemestralnej, ze względu na działania w kraju, nie mogą powrócić na uczelnię. Pracujemy też nad metodami wsparcia studentów z Ukrainy, którzy są w Polsce.

Do dyspozycji studentów pozostają opiekunowie roku i koordynatorzy kierunków. W ciągu najbliższych godzin będziemy przekazywać szczegółowe informacje o podejmowanych działaniach.

Drogie Studentki i Studenci,

Koleżanki i Koledzy Współpracownicy

Przyjaciele Collegium Da Vinci

z Ukrainy

JESTEŚMY Z WAMI

Michał Wieczorek – Przewodniczący samorządu studentów Collegium Da Vinci

dr inż. Krzysztof Nowakowski – Rektor Collegium Da Vinci

Mariusz Frątczak – Dyrektor Generalny Collegium Da Vinci

Wspólnota akademicka Collegium Da Vinci

Szczegóły pomocy

DOŁĄCZ DO ZBIÓRKI DARÓW