Szkolenia, Wieści z firm

Zaproszenie na ŚRODOWE PORANKI Z PRAWEM PRACY I HR | 26 stycznia | Kontrola trzeźwości pracowników

W imieniu Kancelarii Prawa Pracy SZUSZCZYŃSKI KAMIŃSKA zapraszamy Państwa na bezpłatne spotkanie z cyklu „ŚRODOWE PORANKI Z PRAWEM PRACY I HR”.

Spotkanie odbędzie się w dniu 26 stycznia br., w godz. 09.00-10.00, w formule on-line (link rejestracyjny poniżej), a jego tematyką będzie: „Kontrola trzeźwości pracowników – nowe regulacje i uprawnienia pracodawcy”.

Prelegentką na wydarzeniu będzie mec. Anna Kamińska.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny i wymaga rejestracji z adresu z domeny służbowej. O udziale w webinarium decyduje kolejność zgłoszeń, przy czym pierwszeństwo mają Klienci Kancelarii. Z jednej firmy zgłosić się mogą maksymalnie 2 osoby. W celu zarejestrowania się na wydarzenie kliknij TUTAJ. Kancelaria zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia (potwierdzeniem zaakceptowania zgłoszenia będzie wysłany przez Kancelarię, najpóźniej w dniu poprzedzającym wydarzenie, link umożliwiający uczestnictwo w webinarium).

Wydarzenie jest zamknięte dla przedstawicieli innych kancelarii prawnych oraz firm doradczych – dziękujemy za Państwa zrozumienie.

Serdecznie zapraszamy!