Szkolenia, Wieści z firm

Zaproszenie dla przedsiębiorców z Wielkopolski do udziału w bezpłatnym projekcie „Tarcza Edukacyjna”

W imieniu Fundacji Edukacji Prawnej, członka WZP Lewiatan zapraszamy do udziału w bezpłatnym projekcie „Tarcza Edukacyjna”.

Jest to program dostarczający 𝗽𝗿𝗮𝗸𝘁𝘆𝗰𝘇𝗻𝗮̨ 𝘄𝗶𝗲𝗱𝘇𝗲̨ m.in. jak przejść kontrolę z otrzymanych subwencji finansowych, nie popełnić błędów w rozliczeniach i dokumentacji i co zrobić, jeżeli pojawi się wezwanie do zwrotu środków. Projekt realizujemy z własnych środków statutowych dla działań non-profit, zatem udział w nim nie wiąże się z odpłatnością.

W ramach projektu mamy:

2 dni warsztatowe w Poznaniu

19 października 2021 | 17 listopada 2021

Godz.: 10:00 – 16:00

Miejsce: Wydział Prawa i Administracji UAM

al. Niepodległości 53, 61-714 Poznań

W ramach tych spotkań uczestnicy otrzymają praktyczną wiedzę z zakresu:
● skutecznych instrumentów naprawczych w przypadku zachwianej płynności finansowej,
● ochrony majątków członków organów spółek i wspólników,
● nowych obowiązków związanych z systemami do zgłaszania nieprawidłowości w firmach,
● reorganizacji biznesu.

Tarcza Edukacyjna to projekt organizowany przez Fundacja Edukacji Prawnej, a kancelaria FILIPIAK BABICZ LEGAL jest partnerem merytorycznym wydarzenia, co oznacza, że mamy wśród prowadzących doświadczonych ekspertów, mecenasów i prawników, dla których poruszana tematyka jest codzienną pracą na rzecz obsługiwanych klientów.

Nabór jeszcze trwa, ale liczba 𝗺𝗶𝗲𝗷𝘀𝗰 𝗷𝗲𝘀𝘁 𝗼𝗴𝗿𝗮𝗻𝗶𝗰𝘇𝗼𝗻𝗮 ze względu na restrykcje COVID-owe oraz kameralny i warsztatowy charakter wydarzenia.

Link do formularza zgłoszeniowego oraz szczegóły dotyczące projektu znajdą Państwo na dedykowanej stronie projektu: www.tarczaedukacyjna.pl.

Bezpłatne porady, szkolenia, spotkania i rozmowy z podobnymi przedsiębiorcami oraz wyjątkowa możliwość nieodpłatnych konsultacji z doświadczonymi prawnikami będzie dla nich nieocenionym wsparciem.

W razie pytań,  kontakt: Natalia Smolarek, telefon 532 608 522

Serdecznie zapraszamy.