Szkolenia

Wsparcie firm w okresowych trudnościach oraz sposoby i źródła finansowania rozwoju, spotkanie 14 maja

WZP wraz z Alio Consulting i Fundacją Edukacji Prawnej

zapraszają na spotkanie:

Kosztowna niepewność: ostrożni w podejmowaniu decyzji związanych z prowadzeniem działalności i ponoszą koszty niepewności.

Wsparcie firm w okresowych trudnościach oraz sposoby i źródła finansowania rozwoju.

termin: wtorek 14 maja 2024; godzina: 12:00 – 14:00

miejsce: siedziba WZP, ul. Grunwaldzka 104 lokal 216, ptr.2,  mapka

Rejestracja  asystent@wzp.org.pl

Konkurencja, rosnące koszty pracy, niestabilna sytuacja gospodarczą, wzrost cen energii, trudności w znalezieniu wykwalifikowanej kadry, zatory płatnicze i inne przeszkody wywołują poczucie niepewności. Nic dziwnego, że przedsiębiorcy, stają się bardziej

Dysponując doświadczonym zespołem doradczo-mentoringowym, który na co dzień wspiera konsultingowo sektor MSP pomagamy zmienić kosztowną niepewność w świadome działania rozwojowe. Dlatego zapraszamy do udziału w spotkaniu pt. „Wsparcie firm w okresowych trudnościach”, które odbędzie się 14 maja 2024, o godz. 14:00 w siedzibie WZP w Poznaniu.

Nasze spotkanie jest dedykowane liderom biznesu, menagerom, przedsiębiorcom oraz wszystkim, którzy szukają skutecznych rozwiązań na pokonywanie bieżących wyzwań.

Przedstawimy również najnowszy program Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, w ramach którego można pozyskać dofinansowanie na usługi doradcze i szkoleniowe w tym obszarze.

Wysokość wsparcia sięga do 15 tys. zł na pracownika, który weźmie udział w projekcie. Można otrzymać dofinansowanie, które pokryje nawet 100% kosztów diagnozy, usług doradczych i szkoleniowych.

Na spotkaniu dowiecie się Państwo

  1. Jak przeprowadzić rzetelna diagnozę.
  2. Na jakie ryzyka, w sytuacji kryzysowej, należy zwrócić uwagę i jak je ograniczyć.
  3. Jak wybrać najskuteczniejsze usługi rozwojowe (szkolenia, mentoring, doradztwo).
  4. Jak pozyskać środki na zaplanowane działania kryzysowe i rozwojowe.

Prowadzący:

Natalia Smolarek – Fundraising manager Fundacji Edukacji Prawnej, specjalistka z 10-letnim doświadczeniem w skutecznym pozyskiwaniu dofinansowań ze środków publicznych i funduszy unijnych. Architekt rozwiązań dla biznesu Alio Consulting.

Tomasz Amborski – doradca i trener biznesu. Specjalista w dziedzinie finansów, operacji i procesów głównie w środowisku polskiego MŚP. Zajmuje się restrukturyzacją firm, optymalizacją kosztów, optymalizacją struktury finansowania i oceną ryzyk oraz ich przeciwdziałaniu.

Jan Sobusiak – mentor, doradca i trener biznesu z ponad 25-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w diagnozowaniu i ocenie funkcjonowania organizacji, procesów i zespołów. Wspiera firmy, menedżerów i zespoły w zwiększaniu ich efektywności. Partner Zarządzający Alio Consulting.