Szkolenia

Test Dojrzałości Cyfrowej – dojrzałe narzędzie wsparcia biznesu w transformacji cyfrowej, spotkanie Warszawa 14 lipca

Konfederacja Lewiatan zaprasza na spotkanie

Test Dojrzałości Cyfrowej – dojrzałe narzędzie wsparcia biznesu

w transformacji cyfrowej

            Spotkanie w formule stacjonarnej w siedzibie Konfederacji Lewiatan  

ul. Zbyszka Cybulskiego 3

Warszawa 14 lipca  2023 r. godz. 10:00 – 11:30

REJESTRACJA

  Spotkanie adresowane jest do firm, które chcą wejść na nowy etap rozwoju cyfryzacji, a nie wiedzą, jak do tego podejść. Opracowany przez polski Fundusz Rozwoju oraz Fundację Digital Poland test dojrzałości cyfrowej jest solidnym narzędziem do dokonania oceny mocnych i słabych stron cyfryzacji w firmach, pozyskania wiedzy na temat transformacji cyfrowej oraz co istotne,  uzyskanie dostępu do spersonalizowanej mapy konkretnych rozwiązań. Naszymi gośćmi, którzy przedstawią narzędzie i korzyści z niego płynące dla firm, będą p. Magdalena Gajownik oraz p. Paweł Huras
z Departamentu Rozwoju Innowacji w Polskim Funduszu Rozwoju.  
Prowadzący spotkanie: Paweł Huras – ekspert w Departamencie Rozwoju Innowacji PFR. Autor Testu Dojrzałości Cyfrowej. Na co dzień wspiera firmy tworząc programy rozwojowe dla nich. Moderator procesów kreatywnych. Posiada doświadczenie badawczo-analityczne. Prowadzi zajęcia na Politechnice Warszawskiej rozwijając przedsiębiorczość akademicką.  
Magda Gajownik – menadżerka w Departamencie Rozwoju Innowacji w Polskim Fundusz Rozwoju. W PFR tworzę ofertę – doradczo szkoleniową dla dużych przedsiębiorstw w zakresie innowacji, transformacji cyfrowej i energetycznej. Sieciuję przedsiębiorców ze start-upami, inwestorami i agencjami z Grupy PFR.

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu ! 

Udział bezpłatny / limitowana liczba miejsc / decyduje kolejność zgłoszeń.
 
Osoba kontaktowa:
Grażyna Mazurek
tel.: 698 663 090
mail: gmazurek@konfederacjalewiatan.pl