Szkolenia

Strategie przetrwania. Jak zapewnić firmie stabilność w niepewnych czasach? – webinar, 11 kwietnia

„Strategie przetrwania. Jak zapewnić firmie stabilność w niepewnych czasach?” – webinar

dr hab. Robert Kozielski, CEO questus – The Chartered Institute of Marketing (CIM)

Serdecznie zapraszamy na webinar dr. hab. Roberta Kozielskiego, CEO firmy questus – jedynego w Polsce Akredytowanego Centrum Szkoleniowo-Egzaminacyjnego CIM, cenionego eksperta w zakresie strategii rynkowych i autora wielu książek, m. in. „Wskaźniki marketingowe”, „Biznes nowych możliwości”, „Przyszłość marketingu”, „Internet ludzi. Organizacja jutra”.

CIM – The Chartered Institute of Marketing – jest międzynarodową organizacją zrzeszającą i certyfikującą profesjonalistów z branży marketingu.

Formuła i termin webinaru:

Online, bezpłatnie (liczba miejsc ograniczona)

11 kwietnia (poniedziałek), godz. 15.00-16.00

Link do rejestracji: https://questus.pl/strategie-przetrwania-webinar/

Opis i tematyka

Pandemia, a teraz wojna w Ukrainie, zadziałały jak akcelerator zmian. Przyśpieszenie nastąpiło w niespotykanym dotychczas tempie.

W 2020 roku, w ciągu jedynie 8 tygodni, handel online uzyskał w wielu krajach taki sam wzrost, jak w kilkunastu poprzedzających latach. Między marcem a sierpniem 2020 Tesla uzyskała wartość przekraczającą wycenę Toyoty, Volkswagena, Daimlera i Hondy … razem wziętych. Jednocześnie handel detaliczny, medycyna, edukacja, rozrywka, transport, sektor finansowy musiały diametralnie zmienić swoje oblicze.

Wojna w Ukrainie to kolejny, ogromny wstrząs dla świata biznesu. Nie wszyscy sobie z nim poradzą, podobnie, jak nie wszyscy przetrwali pandemię. Współcześnie czas życia połowy organizacji nie przekracza dekady. Tylko 15% funkcjonuje na rynku dłużej niż 30 lat, a 5% dłużej niż 50 lat.

To samo dotyczy nowopowstających firm. W pierwszym roku działania upada ok. połowy spośród nich, a w kolejnym – połowa tych, które przetrwały. W efekcie średni czas życia współczesnych organizacji to ok. 12 lat. 

Jak zatem prowadzić biznes w trudnych i niepewnych czasach? W czasie webinaru dr hab. Robert Kozielski, opowie m. in. o tym:

Wszystkich zainteresowanych rozwojem kompetencji w obszarze budowania strategii marketingowych i strategii digitalowych zapraszamy także na 50. edycję zaawansowanego programu szkoleniowego CIM. Start już 13 maja.

Co można zyskać?

Więcej informacji na stronach Akredytowanego Centrum Szkoleniowo-Egzaminacyjnego CIM w Polsce.

Zapraszamy!

Współorganizatorem webinaru jest Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan, zrzeszony w Konfederacji Lewiatan. Skutecznie reprezentuje interesy zrzeszonych przedsiębiorców wobec władz samorządowych i administracji rządowej oraz organizuje szereg bezpłatnych szkoleń dla swoich członków.