Aktualności, Wieści z firm

Respect Energy sponsorem stadionu Warty Poznań

Zgodnie z umową zawartą przez Respect Energy i Wartę Poznań obiekt piłkarski w Grodzisku Wielkopolskim zmienia nazwę na Stadion Respect Energy. Respect Energy została sponsorem tytularnym stadionu na najbliższe dwa lata, do połowy 2025 roku.

– Cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z Wartą Poznań – rozpoznawalnym klubem piłkarskim o wieloletniej tradycji, zaangażowanym także w działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Dzięki wsparciu Respect Energy oraz odnawialnej energii dostarczanej do obiektu, Stadion Respect Energy w Grodzisku Wlkp. będzie zielonym domem dla najpopularniejszej dyscypliny sportu w Polsce. Liczymy także, że dzięki nawiązanej współpracy pomożemy firmom z województwa wielkopolskiego w ograniczeniu kosztów związanych z energią – wskazuje Grzegorz Bruski, członek zarządu Respect Energy.

Respect Energy jest jedną z największych, niezależnych spółek na rynku energii elektrycznej w Polsce. Działalność firmy opiera się na kilku filarach, m.in.: międzynarodowym obrocie energią elektryczną, prawami majątkowymi oraz gwarancjami pochodzenia, a także sprzedaży energii do odbiorców końcowych i działaniach promujących dostęp do czystej energii. Firma działa obecnie na 23 rynkach europejskich i współpracuje z grupą ponad 600 wytwórców energii. O silnej pozycji przedsiębiorstwa na polskim rynku energetycznym świadczą m.in wdrażane i zaplanowane wielkoskalowe inwestycje z obszaru OZE i energetyki atomowej.

Pełna treść artykułu tutaj.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Respect Energy przez kontakt z Panią Patrycja Barzykowską, osobą odpowiedzialną za Klientów Biznesowych z obszaru zachodniego oraz okolic.

Patrycja Barzykowska
Key Account Manager
+48 690 409 868
patrycja.barzykowska@respect.energy