Szkolenia, Wieści z firm

„Premie, prowizje, bonusy, nagrody – jak można zrezygnować z ich wypłacania w trudnym czasie?”, bezpłatne spotkanie, 6 października

W imieniu Kancelarii Prawa Pracy SZUSZCZYŃSKI KAMIŃSKA zapraszamy Państwa na bezpłatne spotkanie z cyklu „Pracodawca w kryzysie – jakie możliwości obniżenia kosztów zatrudnienia daje prawo pracy?”.

Spotkanie odbędzie się w dniu 6 października br., w godz. 10.00-10.45, w formule on-line (link rejestracyjny poniżej), a jego tematyką będą

„Premie, prowizje, bonusy, nagrody – jak można zrezygnować z ich wypłacania w trudnym czasie?”.

Prelegentką na wydarzeniu będzie mec. Anna Kamińska.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny i wymaga rejestracji z adresu z domeny służbowej. O udziale w webinarium decyduje kolejność zgłoszeń, przy czym pierwszeństwo mają Klienci Kancelarii.

Z jednej firmy zgłosić się mogą maksymalnie 2 osoby.

W celu zarejestrowania się na wydarzenie kliknij TUTAJ.

Kancelaria zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia (potwierdzeniem zaakceptowania zgłoszenia będzie wysłany przez Kancelarię, najpóźniej w dniu poprzedzającym wydarzenie, link umożliwiający uczestnictwo w webinarium).

Wydarzenie jest zamknięte dla przedstawicieli innych kancelarii prawnych oraz firm doradczych – dziękujemy za Państwa zrozumienie.