Szkolenia, Wieści z firm

MOTYWACJA W ZESPOLE zapisz się ✔️ na bezpłatny webinar Milado, 26 kwietnia

W imieniu MILADO Centrum Rozwoju Personalnego, członka WZP Lewiatan zapraszamy na bezpłatne webinarium „Motywacja w zespole”.

 

Już dziś zaplanuj czas na kolejne spotkanie  
Akademia Managera Nr 7 26.04.2022 r.  

Temat -> MOTYWACJA   Czyli dlaczego metoda kija i marchewki nie działa?
Forma spotkania – online Termin – 26.04.2022 r. godz.: 10:00 – 11:30

Rejestracja ZAPISZ SIĘ  

Czym jest motywacja? Co zrobić, by była większa? Czy motywacja jest w nas – czy poza nami? Czy można ją wyćwiczyć, czy też jest wrodzona? Co dać pracownikom, aby podnieść ich motywację? Jaki system motywujący pracowników będzie zatem najskuteczniejszy?   Te i podobne pytania spędzają sen z powiek wielu managerów. Jeśli dotyczą również Ciebie, koniecznie zapisz się na najbliższy, siódmy już webinar z cyklu Akademia Managera, na którym poruszymy zagadnienie motywowania.
Na spotkaniu tym razem nie będę sama. Będzie gość specjalny – Adrian Wrociński Wspólnie będziemy rozważać temat motywowania.   Myślę, że to może być wyjątkowe spotkanie: Dostaniesz wiedzę, inspirację, a może i uda nam się Ciebie rozbawić, bo często nasze spojrzenie na ten sam problem jest zupełnie inne, a to oznacza, że nie zawsze się zgadzamy, dyskutujemy, przekonujemy, a w konsekwencji, jak to po każdej burzy przychodzi słońce, więc i u nas rozwiązanie najlepsze dla naszego klienta.

ZAPISZ SIĘ