Aktualności, Wieści z firm

Mikronika – MODERNIZACJA ZAKŁADU ENERGETYCZNEGO NA UKRAINIE

Z dumą informujemy, że MIKRONIKA  realizuje modernizację zakładu energetycznego „Lvivoblenergo”, mieszczącego się we Lwowie, Ukraina. Projekt obejmuje  zaprojektowanie, wyprodukowanie, dostawę i uruchomienie systemów telemechaniki dla 50 stacji nN, SN i WN.

Do wdrożenia szaf telemechaniki na bazie sterowników typu SO 52v11/ SO 55, używających oprogramowania narzędziowego pConfig do konfiguracji i parametryzacji, zostały zaangażowane działy projektowania, produkcji, uruchomień w siedzibie naszej firmy w Poznaniu. Prace zaplanowane są na lata 2022-2023 i dzięki wytężonej pracy wszystkich zespołów realizacja projektu idzie zgodnie z planem.

Mimo trudnej sytuacji naszych wschodnich sąsiadów i związanych z nią zmian w ruchu transgranicznym, przepisach celnych, uwarunkowaniach logistycznych dostawa została zrealizowana w terminie, za co wszystkim osobom zaangażowanym w projekt bardzo serdecznie dziękujemy. Pozostałe prace wdrożeniowe są w trakcie realizacji. Życzymy naszym odbiorcom kolejnych projektów, w których również mamy nadzieję uczestniczyć.