Aktualności

Lewiatan nagrodzony przez Rzecznika MŚP

Podczas uroczystej gali IV Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorcy w Łodzi Konfederacja Lewiatan otrzymała nagrodę w kategorii „Najaktywniejsza organizacja w Radzie Przedsiębiorców przy Rzeczniku MŚP”. Nagrodę odebrał Henryk Orfinger, Pierwszy Wiceprezydent Konfederacji Lewiatan.

Rzecznik małych i średnich przedsiębiorców Adam Abramowicz wręczył nagrody „Filary Polskiej Przedsiębiorczości 2022”. W tym roku wśród laureatów znalazła się Konfederacja Lewiatan, która została wyróżniona za aktywność w Radzie Przedsiębiorców przy Rzeczniku MŚP. To organ opiniotwórczy i doradczy, zapewnia bezpośredni kontakt rzecznika z przedsiębiorcami, monitoruje kondycję małych i średnich przedsiębiorstw oraz opiniuje i przygotowuje projekty ustaw, które bezpośrednio wpływają na sektor MŚP.

Nagrodę za najkorzystniejszą dla MŚP zmianę prawa w 2022 roku otrzymał Waldemar Buda, minister rozwoju i technologii. Natomiast nagroda specjalna Rzecznika MŚP trafiła w ręce Bartłomieja Wróblewskiego, posła, przewodniczącego Komisji Nadzwyczajnej do spraw Deregulacji.

Wszystkim laureatom nagród serdecznie gratulujemy.