Aktualności, Wieści z firm

IT.integro wyróżnione Diamentami Forbesa 2023

Niedawno mieliśmy przyjemność ogłosić, że dołączyliśmy do grona wyróżnionych tytułem Gazel Biznesu 2023. Zostaliśmy również uwzględnieni w prestiżowym rankingu magazynu biznesowego Forbes – Diamenty Forbesa 2023!

Zestawienie firm z największą dynamiką rozwoju w Polsce

Ranking Diamentów Forbesa ukazuje się co roku, wyróżniając polskie firmy, które spełniają określone wymogi. Zestawienie sporządzane jest w oparciu o kryteria uwzględniające to, czy przedsiębiorstwo:

  •  ma dodatni wynik finansowy poświadczony terminowo złożonym w KRS-ie sprawozdaniem
  •  posiada współczynnik ryzyka upadłości mniejszy niż 4;
  • może pochwalić się największą dynamiką wzrostu wartości.

W tegorocznej, 15. już edycji plebiscytu znalazła się rekordowa liczba przedsiębiorstw. Jak mówi Paweł Zielewski, redaktor naczelny polskiej edycji miesięcznika „Forbes”, „(…) Diamenty Forbesa to potwierdzenie Waszej, Drodzy Przedsiębiorcy, wiarygodności, to rekomendacja dla tych, którzy szukają rzetelnych partnerów dla swoich biznesów”.

Ranking przygotowywany jest z uwzględnieniem danych analizowanych na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości. Obejmują m.in. nakłady przeznaczane na inwestycje, wartość trwałego majątku czy poziom sprzedaży.

Ogromnie cieszymy się już kolejnym w tym roku wyróżnieniem i jesteśmy przekonani, że dalej uda nam się rozwijać w równie sukcesywny sposób!