Szkolenia, Wieści z firm

„AM MMŚP – kompetencje w zakresie cyfryzacji. Przywództwo i zarządzanie w wirtualnym środowisku” szkolenie 27 kwietnia

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.          

Zagadnienia szkolenia:

  • Szanse i wyzwania dla polskich przedsiębiorców w dobie cyfryzacji
  • Zarządzanie ludźmi w środowisku wirtualnym – najważniejsze zasady
  • Czym się różni lider czasu cyfryzacji od lidera tradycyjnego

Postępująca szybko cyfryzacja jest jednym z większych wyzwań stojących aktualnie przed kadrą menadżerską polskich przedsiębiorstw. Ogólnoświatowa sytuacja wymusza na nich reorganizację kanałów sprzedaży i obsługi klientów, zmianę formy działania oraz modeli biznesowych, a także zarządzanie zespołami rozproszonymi, pracującymi w trybie zdalnym. Rozwijanie kompetencji cyfrowych przez kadry kierownicze wydaje się niezbędne do skutecznego zarządzania ich organizacjami oraz pracownikami.

Spotkanie odbędzie się na platformie ZOOM .

Link dostępu zostanie wysłany na Państwa skrzynki dzień przed terminem spotkania.

*Ilość miejsc ograniczona !

**Firma Warto Szkolić  Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia. Wydarzenie jest zamknięte dla przedstawicieli innych firm szkoleniowych i doradczych.

Chcesz  więcej dowiedzieć się na temat szkoleń dofinansowanych dla Twojej firmy z projektu „Akademia Menadżera – kompetencje w zakresie cyfryzacji” skontaktuj się z nami :

Warto Szkolić Sp. z o.o.

Tel. 608 816 943

e-mail: biuro@wartoszkolic.pl

Projekt skierowany jest do mikro, małych i średnich Przedsiębiorców, chcących rozwinąć potencjał kadr kierowniczych, w tym właścicieli przedsiębiorstw, osób zajmujących stanowiska kierownicze lub osób przewidzianych do awansu na stanowiska kierownicze – NABORY JUŻ TRWAJĄ!!!

  • Poziom dofinansowania to 80%. Dodatkowo, istnieje szansa otrzymania zwrotu w postaci stawki godzinowej pracowników, którzy biorą udział w szkoleniu w godzinach pracy;
  • Przyznane dofinansowanie będzie można przeznaczyć na usługi doradcze i szkoleniowe z Bazy Usług Rozwojowych;