Szkolenia, Wieści z firm

Zaproszenie na konferencję Prawo Pracy i HR – najważniejsze orzeczenia oraz stanowiska urzędowe w prawie HR 2021 r., 11 marca

w imieniu Kancelarii Prawa Pracy SZUSZCZYŃSKI KAMIŃSKA zapraszamy Państwa na konferencję poświęconą najważniejszym orzeczeniom sądowym, stanowiskom i interpretacjom urzędowym dotyczącym prawa pracy i HR wydanym w minionym roku.

Dotychczasowe edycje cieszyły się bardzo dużą popularnością. W ubiegłym roku Kancelaria miała przyjemność gościć ponad 360 osób. Zachęcamy do obejrzenia skrótowego materiału ze spotkania, który jest dostępny tutaj>.

Konferencja Prawo Pracy i HR

– najważniejsze orzeczenia oraz stanowiska urzędowe w prawie HR 2021 r.

Data i godzina: piątek, 11 marca 2022 r., 10:00 – 13:00.
Lokalizacja: spotkanie w formule online.


Link do rejestracji>

***

Informacje organizacyjne:

  • Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Aby wziąć udział w konferencji konieczna jest rejestracja z adresu z domeny służbowej.
  • Spotkanie dedykowane jest w pierwszej kolejności Klientom i partnerom biznesowym Kancelarii, niemniej zaproszenie do udziału kierowane jest również do osób zainteresowanych tą tematyką, odpowiadających za rozwój HR w firmach, pracujących w działach kadr i płac, osób zarządzających oraz właścicieli firm.
  • O udziale decyduje kolejność zgłoszeń, przy czym zgłosić mogą się maksymalnie 2 osoby z jednej firmy. Kancelaria zastrzega sobie prawo do ich weryfikacji, w szczególności nieprzyjęcia zgłoszeń od podmiotów prowadzących działalność konkurencyjną.
  • Wydarzenie jest zamknięte dla przedstawicieli innych kancelarii prawnych oraz firm doradczych – dziękujemy za Państwa zrozumienie.