Aktualności

Spotkanie Noworoczne Pracodawców

19 stycznia 2024r., odbyło się Spotkanie Noworoczne Pracodawców, na którym gościliśmy członków Wielkopolskiego Związki Pracodawców oraz zaproszonych przedstawicieli otoczenia instytucjonalnego i szkolnictwa wyższego. Partnerem wydarzenia była firma Mercedes-Benz Duda-Cars w Poznaniu.

Podczas Spotkania zostały wręczone Odznaki honorową „Za zasługi dla województwa wielkopolskiego” Panu Arturowi Czepczyńskiemu, Prezesowi firmy ABC Czepczyński Sp. z o.o. oraz firmom ABC Czepczyński Sp. z o.o. i Grupie Żabka.  

W tym roku rozpoczęliśmy przyznawanie odznaczenia Medal Zasłużony dla Wielkopolskiego Związku Pracodawców. Medal otrzymała pani Kazimiera Szymańska prezes zarządu firmy P.P.H.U. VITACIORN Sp. z o.o.

W dalszej części spotkania, prelekcję dla uczestników wygłosił pan dr Jacek Raubo na temat Bezpieczeństwo to system i współpraca. Najważniejsze wyzwania dla bezpieczeństwa oraz obronności Polski w 2024.

Po części oficjalnej odbył się bankiet podczas którego, uczestniczący w nim pracodawcy i goście mogli wymienić się swoimi refleksjami na perspektyw firm.

Dziękujemy gospodarzowi miejsca i partnerowi wydarzenia firmie Mercedes-Benz Duda-Cars w Poznaniu za miłą i wyjątkową atmosferę spotkania.