Aktualności, Wieści z firm

Sebastian Jabłoński prezes Respect Energy członkiem EEC Members

EEC Members to nowy elitarny projekt Europejskiego Kongresu Gospodarczego. To prestiżowa, biznesowa społeczność zrzeszająca liderów polskiego biznesu zaangażowanych we współtworzenie największego i najbardziej efektywnego wydarzenia gospodarczego w Europie Centralnej – Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

EEC Members integruje środowisko uczestników i partnerów Europejskiego Kongresu Gospodarczego, zapewniając im stałą możliwość rozwijania kontaktów biznesowych oraz udział w dialogu z rządem, instytucjami otoczenia biznesu i politykami posiadającymi wpływ na gospodarkę.

To także spotkania z przedstawicielami zagranicznych organizacji gospodarczych i służb dyplomatycznych oraz przedsiębiorcami z innych krajów, mające na celu nawiązywanie i rozszerzanie współpracy międzynarodowej członków EEC Members.

Na pierwszym spotkaniu EEC Members pojawiło się wielu przedstawicieli świata biznesu. Obok Sebastiana Jabłońskiego byli to m.in.: Tomasz Wolanowski – prezes ABB w Polsce, Krzysztof Szubert – wiceprezes zarządu PKO TFI,  Dominika Bettman – dyrektor generalna Microsoftu w Polsce oraz Jerzy Buzek, który odebrał honorowe członkostwo z rąk prezesa PTWP Wojciecha Kuśpika.