Firma Hörmann Polska otrzymała tytuł Budowlana Firma Roku 2021,a jej prezes Krzysztof Horała uznany został za Osobowość Branży.
Redakcja i Rada Naukowa miesięcznika „Builder” po raz kolejny przyznały wyróżnienia Builder Awards.
Builder Awards to coroczne wydarzenie, którego celem jest uhonorowanie firm i ludzi, którzy odgrywają ważną rolę w polskim budownictwie, architekturze i edukacji. Przedsiębiorstw i osobowości przyczyniających się do rozwoju branży.
Certyfikat Budowlana Firma Roku otrzymują te firmy, które pochwalić sięmogą dynamicznym rozwojem i wysoką pozycją na rynku budowlanym, a także szczególnymi osiągnięciami w danym roku.
– Wyróżnienie Budowlana Firma Roku 2021 jest dla nas wyjątkowo cenne, gdyż rok 2021 był dla branży niełatwy. Działaliśmy w trudnej sytuacji rynkowej, musieliśmy radzić sobie z brakami w dostawach niektórych surowców i półproduktów przy jednoczesnym wzroście liczby zamówień.
To wyróżnienie to dla nas potwierdzenie, że pomimo niesprzyjających okoliczności udało nam się sprostać wyzwaniom – mówi Krzysztof Horała, prezes Hörmann Polska sp. z o.o.
Firma Hörmann Polska, znana przede wszystkim z bram garażowych, przemysłowych i napędów, nieustannie poszerza też swój asortymentdrzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Niezmiennie przekonuje również inwestorów do wyboru nowoczesnych, energooszczędnych i inteligentnych rozwiązań.
– Nieustanny rozwój i poszerzanie potencjału przedsiębiorstwa – to dla nas jedyna droga. Ważne też jest, by wspierać wszelkie działania zmierzające do rozwoju całej branży – podkreśla Krzysztof Horała, uznany
za Osobowość Branży właśnie za takie działanie w biznesie.
Certyfikaty Builder Awards przyznano już po raz dziewiętnasty.