Zwycięstwo CDV w Ogólnopolskim Konkursie Studia z Przyszłością

W dniu 16 marca 2016 r., podczas uroczystej Gali Finałowej zostały ogłoszone wyniki I edycji Programu „Studia z Przyszłością” http://www.studiazprzyszloscia.pl/strona-11.

Wielkim zwycięzcą okazało się Collegium Da Vinci, członek WZP Lewiatan. To właśnie kierunki i programy studiów CDVzostały docenione, nagrodzone i uznane za najbardziej nowoczesne.

​​W opinii komisji konkursowej: edukacja prorozwojowa, mediaworking, zarządzanie kreatywne oraz doradztwo i coaching prowadzone są zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi obowiązującymi w szkolnictwie wyższym. Pozytywna decyzja komisji stanowi dowód uznania dla zaprojektowanych i wdrażanych na certyfikowanych kierunkach studiów koncepcjach studiów, które posiadają cechy innowacyjne, są dostosowane do potrzeb rynku pracy i oczekiwań otoczenia społeczno-gospodarczego uczelni oraz umożliwiają przekazywanie studentom aktualnej, nowoczesnej wiedzy, jak również kreowanie umiejętności i kompetencji społecznych poszukiwanych przez pracodawców.

Ale to nie wszystko. Zarządzanie kreatywne otrzymało Certyfikat Nadzwyczajny – Laur Innowacji, za wdrożenie najbardziej nowatorskich i unikalnych rozwiązań w zakresie technologii wspierających proces dydaktyczny.

Duma wypisana na twarzach Pana Prorektora i Pana Dziekana.

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater