ZUS zaprasza na środy edukacyjne

ZUS logo

Zakład Ubezpieczeń Społecznych II Oddział w Poznaniu zaprasza na bezpłatne szkolenia w ramach projektu  „Środy edukacyjne w ZUS”.

W najbliższą środę – 17 maja, odbędzie się spotkanie dotyczące zasad rozliczenie i obsługi konta płatnika składek w zależności od salda, ze szczególnym uwzględnieniem wystawiania zaświadczeń o stanie konta oraz zasad dokonywania i rozliczania wpłat  na należności wynikające z deklaracji rozliczeniowej.

Natomiast 24 maja ekspert ZUS omówi zagadnienia związane z zasadami wypełniania wniosków o świadczenia pieniężne z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa.

Ostatnie majowe szkolenie zaplanowano na 31 maja i poświęcone będzie wypadkom przy pracy i świadczeniom dla osób w nich poszkodowanych, a także obowiązkom pracodawców w sytuacji wypadku przy pracy.

Szkolenia odbędą się w godz. od 10:00 do 12:00 w siedzibie II Oddziału ZUS w Poznaniu, przy ul. Starołęckiej 31, sala 501.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach, proszone są o zgłoszenie swojego uczestnictwa na adres e-mail: malgorzata.gronowicz@zus.pl lub od pon. do pt. w godz. 8:00 – 15:00, pod numerem telefonu: 61 8745 453.

Informacja o kolejnych tematach środowych spotkań znajduje się na stronie internetowej ZUS w zakładce „szkolenia”.

Marlena Nowicka

regionalna rzeczniczka prasowa ZUS

w Wielkopolsce

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater