ZUS …. po godzinach

Nie masz czasu na załatwienie spraw nawet w wydłużonych godzinach pracy urzędów? ZUS wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom i zaprasza na swoje sale obsługi aż do godziny 18.00.

Reagujemy na wskazania naszych klientów, dla których poniedziałkowe wydłużone godziny pracy placówek ZUS są nadal niewystarczające na załatwianie spraw z zakresu ubezpieczeń społecznych. Jesteśmy instytucją usługową dla społeczeństwa, dlatego chcemy zapewnić naszym klientom niezbędny komfort czasowy

– uzasadnia wprowadzane zmiany w zakresie godzin pracy sali obsługi klienta – Maria Nowak – dyrektor I Oddziału ZUS w Poznaniu.

Dotychczas, jeden dzień w tygodniu, tj. w poniedziałek, sale obsługi klienta były otwarte dłużej niż w każdy inny dzień tygodnia, bo do godziny 17.00. Od 1 września, na prośbę klientów, Zakład przesuwa czas otwarcia swoich placówek. W każdy poniedziałek ZUS czynny będzie do godziny 18.00.

Liczymy, że dzięki tej decyzji, uda nam się podnieść komfort obsługi. Cały czas monitorujemy jakość świadczonych usług i analizujemy oczekiwania naszych klientów. Już wkrótce można się spodziewać kolejnych udogodnień

– dodaje Marlena Nowicka – regionalna rzeczniczka prasowa ZUS w Wielkopolsce.

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater