ZAPROSZENIE na seminarium PwC i WZP LEWIATAN – JPK dla małych i średnich przedsiębiorstw – Poznań, 27 października br.

Jednolity Plik Kontrolny to rewolucja w podejściu przez organy podatkowe do kwestii kontroli. Dzięki niemu w procesie kontroli podatkowej organy uzyskają nową jakość informacji. Umożliwi on kompleksową analizę złożonych zbiorów danych, pozwalając na identyfikację nieprawidłowości podatkowych na zupełnie nowym poziomie.

Od 1 stycznia 2017 r. obowiązek przesyłania struktury JPK – Ewidencje VAT obejmie również małe i średnie przedsiębiorstwa. Z tego względu niezmiernie istotne jest zapewnienie u Państwa gotowości do generowania tej struktury. Ta gotowość to nie tylko gotowość techniczna czy technologiczna, ale przede wszystkim gotowość merytoryczna.

W imieniu firmy PwC oraz Wielkopolskiego Związku Pracodawców Lewiatan zapraszamy na bezpłatne seminarium, które będzie poświęcone nadchodzącym zmianom.

Spotkanie poprowadzi Marcin Sidelnik, Dyrektor w dziale prawno-podatkowym PwC, ekspert w zakresie automatyzacji i optymalizacji procesów rozliczeń i raportowania podatkowego. Współautor największego projektu IT w polskiej administracji państwowej – „e-Podatki” – realizowanego przez PwC dla Ministerstwa Finansów.

Zagadnienia, które zostaną poruszone podczas seminarium:

  1. Czym jest Jednolity Plik Kontrolny i w jakim celu jest wprowadzany.
  2. Doświadczenia PwC i klientów po pierwszych miesiącach obowiązywania JPK.
  3. Jak możemy pomóc małym i średnim przedsiębiorcom w procesie implementacji JPK.

Seminarium odbędzie się w czwartek 27 października 2016 r. w Hotelu NH Poznań przy ul. Święty Marcin 67. Rejestracja rozpoczyna się o godzinie 10:30, część merytoryczna potrwa od godziny 11:00 do 13:00.

Udział w Seminarium jest bezpłatny. Zaproszenie skierowane jest w szczególności do dyrektorów finansowych i służb IT.

W celu zgłoszenia chęci uczestnictwa w spotkaniu, prosimy o przesłanie maila na adres mailowy: julia.dudziak@pl.pwc.com (najpóźniej do 24 października br.). Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o zgłaszanie maksymalnie 2 osób z jednej spółki. Zapraszamy do przybycia po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia.

Będzie nam niezmiernie miło Państwa gościć.

Serdecznie zapraszamy!

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater