Zaproszenie na konferencję Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, członka WZP Lewiatan – 25 października „Rachunkowość i podatki spółek osobowych ze szczególnym uwzględnieniem firm rodzinnych

Jak co roku Oddział Terenowy w Poznaniu w październiku organizuje konferencję poświęconą aktualnym zagadnieniom z rachunkowości i podatków. W tym roku mamy zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję Rachunkowość i podatki spółek osobowych ze szczególnym uwzględnieniem firm rodzinnych, która odbędzie się 25 października (wtorek) od godz. 15.00 Centrum Edukacji SKwP, ul. Ziębicka 18 w Poznaniu. Zakończenie konferencji planowane jest ok. godz. 18.30.

Celem Konferencji jest przedstawienie istotnych problemów podatkowych i rachunkowych, pojawiających się w bieżącej współpracy księgowych z podmiotami gospodarczymi działającymi w formie spółek osobowych (m.in. spółek komandytowych), wybieranych najczęściej przez małych i średnich przedsiębiorców prowadzących firmy rodzinne, w tym również księgowych posiadających rodzinne biura rachunkowe, a także stosowane w optymalizacji podatkowej przedsiębiorstw. Podczas Konferencji zostanie także przedstawiona rola księgowego jako potencjalnego inicjatora oraz zaufanego doradcy przedsiębiorców w procesach sukcesyjnych.

Szczegółowy program konferencji – w załączeniu. Organizatorzy, oprócz ciekawych wystąpień, przygotowal nagrody dla uczestników:

  • laptop ufundowany przez TOSEND sp. z o.o. – producenta oprogramowania wspomagającego pracę księgowych,
  • tablet oraz 3 pełne licencje oprogramowania QuickSTEP of firmy Graffiti.ERP Spółka Akcyjna,
  • książki z zakresu rachunkowości od firmy 4AUDYT,
  • książki „Komandytowa w pytaniach i odpowiedziach”, zawierającej 300 praktycznych pytań i odpowiedzi z zakresu prawa spółek handlowych, prawa podatkowego i rachunkowości autorstwa prawników Kancelarii PragmatIQ,
  • zielone niespodzianki.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń do dnia 19 października na adres poznan@skwp.pl

Udział w konferencji jest bezpłatny.

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater