Zaproszenie na konferencję pt. „Modelowa procedura współpracy pomiędzy IRP a pracodawcami/ przedsiębiorcami w zakresie pośrednictwa pracy”, 10 grudnia

Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan wraz z Konfederacją Lewiatan

zapraszają na konferencję:

Modelowa procedura współpracy pomiędzy IRP a pracodawcami/ przedsiębiorcami

w zakresie pośrednictwa pracy”,

 

  Patronat nad konferencją objął  – Wojciech Jankowiak Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego.  

Termin:        10 grudnia 2019 r.  od godz. 11:00 do godz. 13:30.

Miejsce:        Centrum Edukacji Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, Poznań ul. Ziębicka 18, sala 103, I piętro.

Rejestracja:             asystent@wzp.org.pl

 

Celem konferencji jest prezentacja i dyskusja nad założeniami uniwersalnej procedury w zakresie współpracy pomiędzy instytucjami rynku pracy i pracodawcami, której zastosowanie będzie skutkowało lepszym świadczeniem usługi pośrednictwa pracy. Procedura została opracowana przez ekspertów Konfederacji Lewiatan w ramach projektu WND-POWR.02.04.00-00-0078/17.

Autorzy projektując rozwiązania, które znalazły się w opracowaniu kierowali się potrzebami, jakie w trakcie badań zgłaszali pracodawcy. Obok potrzeb pracodawców, uwzględniono stan prawny, jaki obowiązuje w Polsce w zakresie świadczenia usługi pośrednictwa pracy.

W ramach konferencji zaplanowaliśmy dyskusję, dotyczącą modelowej procedury współpracy pomiędzy instytucjami rynku pracy a pracodawcami  przedstawicieli obu tych grup. Do udziału w spotkaniu zaprosiliśmy, oprócz pracodawców, przedstawicieli urzędów pracy oraz Wojewódzkiej rady Rynku Pracy w Poznaniu.

 

Udział w spotkaniu oznacza wyrażenie zgody uczestnika na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych przez Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan.

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater