zaBIEGaj o FUNdusze , Jezioro Maltańskie, Poznań, 30 września

Czy można połączyć bieg z konsultacjami unijnymi ?

Okazuje się, że jak najbardziej! W takiej właśnie formule odbywa się wydarzenie „zaBIEGaj o FUNdusze”. Jego druga edycja zaplanowana jest na 30 września nad Jeziorem Maltańskim w Poznaniu. Właśnie rozpoczęło się odliczanie do tego wydarzenia, a wszyscy biegacze już teraz mogą zapisywać się „on – line” na specjalnej stronie www.bieg.wielkopolskie.pl.

 

Jedno okrążenie wokół jeziora (dystans ok. 5400 m) jest tylko pretekstem do tego, aby przyjść ostatniego dnia września nad Maltę. Przede wszystkim będzie można skorzystać z konsultacji unijnych, poszerzyć swoją wiedzę na temat Funduszy Europejskich, dowiedzieć się o jakie środki unijne można się ubiegać. Nie zabraknie też specjalnie przygotowanych atrakcjach, m. in. będzie można poćwiczyć z trenerami i wziąć udział w konkursach wiedzy o funduszach.

Podczas imprezy konsultanci Urzędu Marszałkowskiego w godz. od 10 do 15, będą do dyspozycji każdego, który chce uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące możliwości uzyskania dofinansowania oraz wszystkich procedur z tym związanych. Podczas „zaBIEGAJ o FUNdusze” będzie można pozna beneficjentów Funduszy Europejskich, którzy opowiedzą o swoich projektach i przedstawią ich efekty.

Każdy, kto ukończy bieg, otrzyma medal i pakiet finishera, dla zwycięzców przewidziano nagrody rzeczowe.

www.bieg.wielkopolskie.pl

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater