Wykład w ramach Akademii Innowacyjnego Biznesu UEP ”Zmiany w prawie unijnym i krajowym w zakresie zamówień publicznych

W imieniu Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu zapraszamy na kolejny wykład w ramach Akademii Innowacyjnego Biznesu „Zmiany w prawie unijnym i krajowym w zakresie zamówień publicznych”, który jest adresowany do przedsiębiorców, chcących poznawać strategie pozyskiwania publicznych kontraktów.

Celem wykładu jest zapoznanie przedsiębiorców z rewolucyjnymi zmianami w zamówieniach publicznych, które będą musiały zostać wkrótce wprowadzone do polskiego systemu prawnego w związku z obowiązywaniem unijnych dyrektyw. Zostaną omówione nowe instytucje prawne najistotniejsze z punktu widzenia codziennej praktyki wykonawców związane z upraszczaniem procedur, zmniejszaniem obciążeń administracyjnych wykonawców i ograniczaniem ilości składanych dokumentów, a także elektronizacją zamówień publicznych.

Wykład poprowadzi Remigiusz Szczepaniak, adwokat, prowadzący indywidualną kancelarię adwokacką. Praktyk z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w obszarze zamówień publicznych. W ramach swoich obowiązków zajmował się doradztwem, przygotowywaniem opinii prawnych, odwołań, skarg i innych pism związanych z zamówieniami publicznymi, a także reprezentował zamawiających i wykonawców przed Krajową Izbą Odwoławczą oraz przed sądami okręgowymi. Jest autorem bloga prawniczego dotyczącego zmian w prawie zamówień publicznych.

9 grudnia 2015r. godz. 16:00, sala 111a Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, al. Niepodległości 10.

Zapisy:
http://ue.poznan.pl/pl/uniwersytet,c13/projekty,c2098/akademia-innowacyjnego-biznesu,c6226/zapisz-sie,a40824.html

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater