WORLD TRADE CENTER Poznań sp. z o.o., Partner WZP Lewiatan, zaprasza 26 października br. na konferencję „Opieka medyczna dziś i jutro – prywatne ubezpieczenie zdrowotne: nasza recepta na dobre zdrowie”

Spotkanie dedykowane jest członkom zarządów oraz właścicielom firm, bowiem kierujący przedsiębiorstwem są w pełni świadomi zagrożeń wynikających z osobistego prowadzenia firmy, tylko kadra zarządzająca wie z jakimi borykają się problemami w razie nagłej choroby członka zarządu, kadry kierowniczej czy innych pracowników.

Celem konferencji jest zaprezentowanie wszelkich wartości i zalet płynących z dobrej, fachowej i dostępnej w każdym momencie prywatnej opieki medycznej. Pokazany zostanie też wpływ firmowych pakietów zdrowotnych na wzrost efektywności, wydajności i lojalności pracowników.

Konferencja nie jest w najmniejszym stopniu ofertą handlową — ma służyć analizie aktualnej sytuacji w służbie zdrowia, finansowanej ze środków publicznych, prawdopodobnym kierunkom zmian w jej funkcjonowaniu oraz krótkiej prezentacji rozwiązań Allianz Wiesław Borowski & Wspólnicy.

Konferencja odbędzie się w dniu 26 października o godzinie 12:00 w siedzibie World Trade Center Poznań przy ulicy Bukowskiej 12.

Potwierdzenie udziału – do dnia 24 października 2016 (telefonicznie pod numerem 785-101-930 lub drogą mailową na adres: dominika.bommersbach@wtcpoznan.pl).

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater